Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetnék magamnak kisugárzást? F

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Pripjatyban, Csernobilban ingyé' van.
2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kerj par extra rontgent az orvosnal.
2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Indul kisugarzasfejleszto tanfolyam 175.000ft +áfa (plusz kezelesi koltseg,teremberleti dij,egeszsegugyi hozzajarulas,vizsgadij,tagsagi elofizetes a heti kisugarzasra, parkolasi dij, ruhatar, egyeb koltsegek) minden honapban Budapesten szerintem ott erdemes kerdezgetned ez ugyben biztos szivesen segitenek!!! :3
2018. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarnál "venni"? Lehet, hogy most meg fogsz lepődni, de ez mindenkinek van, "szériafelszereltség". Ez vagy jó vagy rossz, de mindig ott van. Ha nincs sikered a nőknél, akkor nálad ez utóbbi eset állhat fenn. Fejleszteni lehet, pl. más területeken szerzett sikerek által(pl. karrier), ami által a nők számára is vonzóbb leszel.
2018. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én 50.000 forintot konvertálok 50 perc kisugárzásra paypal-en keresztül, érdekel?
2018. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sugárzik már most is az ész a fejedben, minek vennél?
2018. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Én rendszeresen adok el...ha érdekel, egy adag 1 millió forint. Már évek óta kisugárzás- kisugárzó gépet vettem, azóta rengeteg adag kisugárzást vettek tőlem. Nézd meg a sok szívtipró férfit, mind tőlem van a kisugárzásuk.
2018. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az egyik előző írta: mindenkinek van kisugárzása. Ez, magyarra lefordítva, nem jelent mást, mint hogy pontosan megérzik mások, hogy milyen ember vagy, és mik körül forognak leginkább a gondolataid, illetve mi a véleményed saját magadról, és hogyan érzed saját magadat a bőrödben.
2018. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En csak azt nezem,h sportoljon es vekony izmos legyen. Szamomra nem letezik kisugarzas.

En is sportolok.

N

2018. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!