Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik/Feriak ti ezt kibirnatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Feriak ti ezt kibirnatok?

Figyelt kérdés

Az egyik baratnomrol lenne szo, aki egy nagyon kenyes temat vallott be nekem, amugy 34 eves mar, szoval elmondasa szerint fel evente 1x van szexualisan egyutt parjaval, de nem is hianyzik neki a szex. Talan nekem ez azert furcsa mert en a rendszeres nemielethet vagyok szokva parommal, vagy nektek is furcsa?

Hogy birhatja ezt a pasi? Attol tartok egy nap bele fog ebbe unni, vagy keres mas not. Csak most ezt igy vagjam oda baratnomnek nyersen, hogy siman vege lehet a kapcsolatuknak ezert, vagy megcsalhassa?

Bar mar 4 eve elnek egyutt, eddig meg nem hagyta el erte. Vagy lehet van szeretoje? Hat ilyen helyzetben nehez tanacsot adnom neki ugy, hogy baratnomnek sem essen rosszul, de vita sem legyen koztuk. Amugy azzal magyarazza baratnom, hogy azert fekszik le csak ilyen ritkan parjaval, hogy elkerulje a nem kivant terhesseget.


2019. febr. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen nőknek való a macska, mert azzal nem köll szekszualizálni és mindenféle egyéb tsúnya dolgot tsinálni.
2019. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat en sem birnam ki addig amig O. Le is dobbentem mikor meghallottam.
2019. febr. 15. 22:26
 3/11 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak vagy rég vége vagy pont illenek egymáshoz..
2019. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom. De milyen pasi lenne aki elturi eddig? Oke szules utan 6 hetig szunet az termeszetes. De fel ev.... Akkor jol egymasra talalhattak, ha a pasinak is csak annyi a szexualis igenye mint a csajnak.

De akkor ne tartana baratnom szexmaniasnak azokat akik a parkapcsulatukban rendszeres nemieletet elnek.

2019. febr. 15. 23:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Abban megint csak nem ertek ugyanis egyet. Attol meg nem szexmaniakus valaki, ha rendszeresen el a parkapcsolataban nemi eletet, szerinte megis az. Akkor ezekszerint szerinte parommal szexmaniasak vagyunk meg masok is. Hm erdekes. Vagy O mar azt szokta meg. De hat azt nem hiszem el akkor sem, hogy nincs igeruk. Vagy nem vonzodik ugy a parjahoz, csak vele van. Nem tudom.
2019. febr. 15. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:
miért ne hinnéd el ha a tested visszavenné a hormonok termelését amik hajtanak te sem kívánnád onnantól meg nem cisnálnád ez ilyen.
2019. febr. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a terhesség dolog rossz kifogás, szerintem. Amellett béna is. 34 évesen nem lehet gond egy gyermek, szerintem.

Én nem bírnám ki, az biztos.

Páromnak így is sokkal kevesebb a szexuális igénye, mint nekem. Jó esetben 3-4 naponta ha megkíván... Én meg kb. minden nap, de semmit nem ér neki, ebből vannak a veszekedések is.

22F

2019. febr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ugyan én még csak a 20-as éveimben járok de volt már egy hat éves kapcsolatom. Ennek az elején mi is rendszeresen voltunk együtt kb heti 2-3-szor aztán az utolsó években már csak félévente 2-3-szor. De ez nem volt probléma, neki sem és nekem sem. Ha valameikönk mégis vágyott az elélvezésre akkor a másik vagy kielégítette kézzel vagy szájjal, vagy negoldotta magának. Nálunk nem a szex volt a kapcsolatunk alapja. És semmi köze nem volt ahhoz sem hogy végül más úton folytatjuk életünket. 25F

2019. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En csak a velemenyetekre voltam kivancsi, es koszonom, hogy valaszoltatok. Ugye az ember inkabb kerdez. Nincs abban baj.

Nem csak nem is tudom... A mi kapcsolatunkban sem a szex a legfontosabb, hanem megis valahogy ez uj es furcsa volt nekem, igy inkabb velemenyeket, tapasztalatokat vartam amiket ugye meg is kaptam es koszonom is.

2019. febr. 16. 10:49
 10/11 A kérdező kommentje:
De amugy parja mar mergeben megemlitette neki a dolgot allitolag, hogy nem tetszik neki. Hat remelem ezert meg nem lesz vege a kapcsolatuknak. ;/
2019. febr. 16. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!