Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha egy lányt érdekel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy lányt érdekel a családi szex témája? Mármint sosem csinálnám, de úgy olvasva. Ti is vagytok így?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem csinálnám ,de vannak ilyen testvéred szextortenetek ,azokat jó olvasni

L

2019. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Akkor olvassatok pszichológiát. Nem az van belénk kódolva, hogy a tesóval tilos. Az van belénk kódolva, hogy akivel együtt nőttél fel, ahhoz nem vonzódsz szexuálisan, és jó esetben a tesók együtt nőnek fel. Vannak olyan testvérpárok, akik külön nőttek fel, és köztük ébredhet vonzalom. Épp ezért sajnos az apa is csinálhat ilyet a lányával, ez inkább erkölcsi kérdés, mintsem biológiai gát.

Vannak bizonyos természeti népek állítólag, ahol már gyerekkorban kiválasztják a leendő házastársat, és együtt nőnek fel, az ő nemi életük is katasztrófális. Ezért is nem hiteles pl. az olyan sztori, mint a Tövismadarak, ahol a kislány beleszeret az őt nevelgető felnőtt papba.

2019. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért különítsük el a fantáziát a valóságtól! Az én barátnőm sokféle szextörténetet olvasgat, de különösen a természetfeletti témájúak a kedvencei. Ez távolról sem jelenti azt, hogy ő egy sárkánnyal, vámpírral vagy földönkívülivel akarna izélni.
2019. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvasok ilyen témájút pedig férfi vagyok. De én képtelen lennék bármilyen rokonnal illetve családtaggal bármiféle ilyen dolgot csinálni, még fel se áll.

A kérdésedre a válaszom addig semmi gond amíg nem valósítod meg. Egyébként a történetek túlnyomó része kamu. Én is ìrtam 3-4 iyen témájú dolgot, ellégé valóság hű és részletes és egy szó se igaz az egészből.

30/F

2019. febr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem baj, hogy erdekel a tema, amig nincs kesztetesed arra, hogy apuval, ocsuvel vagy batyussal szexelj. Unokaocsi mar ovatosan gumival belefer. Nem belenk kodolva hanem evezredek alatt belenk nevelve van az hogy nem akivel egyutt nottunk fel, hanem akivel ugyanabbol a vaginabol jottunk a vilagra nem szexelunk! Se azzal aki a vilagra hozott se azzal aki nemzett! Mert utod lehet belole es iszonyu nagy a kockazata annak, hogy az utodban elojon az osszes csaladban
2019. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
lappango genetikai deffektus. A masodagu rokonoknal mar kisebb a kockazat de a torveny egyenlore tiltja a hazassagukat. Egyebkent meg nem tul izleses apuval kafelni. Bocs de ket reszletban posztoltam, az en hibam.
2019. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 érdeklődő35 ***** válasza:

Szerintem nem kód.

Akivel együtt nősz fel, minden nap látod, azt megszokod. Nem érdekel. Ha mégis akkor meg a társadalmilag belénk nevelt tabu tart viasza.

Ha mégse akkor meg sikeresen kiélheti az ember a fantáziáját történetekkel, filmwkkel.

Ezen kívül ott a felvilávosítás, hogy a közdli hozzátartozók közös gyermeke gyakran genetikailag sérült.

Ha mindezek után mévis megtenné, akkor kell a másik fél részéről is az ez íránti érdeklődés.

Szóval rengeteg minden szól az ellen, hogy megtörténjen.

Ha mévis akkor meg remélni tudja az em er, hogy legalább védekeznek.

2019. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon izgatnak az ilyen témák történetek..!

f

2019. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgat de sajnos nem lehet semmi.L
2022. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!