Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért celozgat minden férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért celozgat minden férfi a szexre, akivel ismerkedni kezdek?

Figyelt kérdés

Nyilván kell az, hogy vonzódjunk egymáshoz, de mindig az van, hogy normálisan elkezdünk beszélgetni, aztán idővel elkezdenek a szexre utalgatni...


Én már egy lassabb ismerkedésre vágynek valakivel, akivel tényleg megismerjük egymást rendesen, és nem az van, hogy már a 2. randin legyen szex.


Komolyan nem létezik ilyen férfi, akit más is érdekel??

És mielőtt valaki ezzel jönne, nem csak a top pasikkal állok szóba.!


2019. febr. 15. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Én meg az okkultista nácikról szeretnék végre egy lánnyal beszélni. Nem lehet, hogy nincs más téma aztán jól nézel ki és hááát fel szeretne próbálni a partner?
2019. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket fogtál ki. Ez szerencse kérdése.

Engem már utasítottak el mert nem voltam eléggé rámenős!

2019. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

attól mert egy pasi nem utalgat szexre, még nagyon is ott van benne.. máskülönben nem igazán keresné a tárasságod, ne érts félre, ezzel nem azt mondom, hogy nem lennél érdekes ember.. csak hát nyilván azért ismerkedik meg veled, mert "párt" keres, az meg vonzalom alapú..


de attól, hogy utalgat a szexre, még nem jelenti hogy a második randin le kell feküdni.. egyszerűen csak jelzi, hogy mint NŐ érdekled őt.

ha nem utalna rá akkor amúgy meg te skatulyáznád be abba a csoportba akik csak barátok

2019. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Figyu akar utaljon egy pasi a szexre akar nem, attol meg ott van benne, fuggetlenul attol, hogy kimondja vagy nem.

Ha egy pasi meg beszel rola, attol meg lehet komoly szandeka veled. Nyilvan vonzodik hozzad, es vagyik tobbre is. Ez meg nem bun es nem biztos, hogy csak a testedre hajt. Elobb utobb ugyis lesz szex koztetek, akkor meg nem kell ezert elutasitani valakit, vagy ellokni. Elmondanam neked, hogy az en parom is beszelt a szexrol mar a 2. randin megis komolyan a szandekai velem. Igaz volt is szex mert en sem tudtam ellenallni neki. Tudod mi lett belole? Tobb mint 2,5 eves kapcsolat, ebbol egyutt elunk mar vagy 2,5 eve, ismerkedesunk utan ra fel evre eljegyeztuk egymast, nyaron pedig osszehazasodtunk. Pedig nekem is beszelt ismerkedesunkor a szexrol, sot volt is szex, megis komoly kapcsolat lett belole. Tehat ne gondold, hogy mindenkepp rossz az aki felemliti a szexet.

2019. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
szerintem fogd fel hogy nem atlagos a hozzaallasod az ismerkedesre. A masik veglet aki a talalkozo napjan dug veled. ilyen no is van, sajat pelda..
2019. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi mindegyik csak azt akarja
2019. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm akivel 9. év ismeretség után volt szex, és a végén ő mondta hogy miért nem jöttünk össze hamarább. Az ismerkedéshez a szex is hozzá tartozik hogy össze illünk-e, és ez jobb ha az elején kiderül.
2019. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos jól látod a dolgot. Ha már a 2. randin célozgat a szexre, akkor nem azért van, mert utal rá, hogy nőként is érdekled. Nyilván, hiszen azért randi. Ez egyérelműen annak a jele, hogy sajnos nem vesz komolyan. Ha komolyan venne, nem hozná fel ilyen hamar, hiszen sok lányt el lehet ezzel riasztani, és nem kockáztatna. Tehát sajnos csak azt akarja. Nem hinném, hogy benned van a hiba, szerintem ezen minden kicsit is vonzó lány átesik. Eddig ilyeneket fogtál ki, és kész.
2019. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A keresztapám azt mondta, hogy "a szexről nem beszélni kell..." úgyhogy én ehhez tartom magam. Sose szoktam szóba hozni.
2019. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szexhiányuk van, és mikor szexről beszélgetnek veled akor maguknak.....


Aki komolyabbat akar az nem ezzel kezdi, és nem beszél róla hanem amikor találkozik veled akkor a tettek mezejére lép.

2019. febr. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!