Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transzi "csajokkal" szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzi "csajokkal" szeretnék találkozni "ismerkedni". Baj van ezzel férfi létemre?

Figyelt kérdés

Régóta vonz a gondolat hogy l*sz*phassak egy ilyen nőies alakba bújtatott f*rk*t. Nagyon vonz a sperma íze is.

Semmi romantika csak orál. Ha elég nőies arca lenne lehet még meg is lovagolnám. Ettől én biszex lennék?



2018. aug. 29. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi romantika csak orál."


A gond ott van az elképzeléseddel, hogy aki transzi az pont azért lesz transzi, mert van benne valami nőies, romantikára vágyik. Amire meg te vágysz az a prostituált.

2018. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt akarod, hogy valaki megdugjon, akinek ráadásul tényleg farka van és a kérdés az, hogy biszex-e vagy?


1. Attól még, hogy valakinek nőies alakja van, nem jelenti azt, hogy "nőies" érzései is vannak. Ami amúgy sztereotíp marhaság, mert egy hetero vagy homo férfias pasinak is lehetnek romantikus vágyai. A legtöbb női ruhásnak annyi jön le a női létből, hogy példának valami plázacicát vesz, aztán affektál és k*rvul.

2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: ha egy transzneműnek egy levélben azt írod, hogy "csaj" így idézőjelben, akkor tuti nem fog veled szóbaállni sem :D
2018. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nem megsérteni akartam hanem ismerkeni. Vonz a dolog nagyon vágyok rá, már rég óta és nem agyonfestetf cicamacát akarok. Csak egy mosojgós csajt akivel kellemesen eltölthetek egy kis időt.
2018. aug. 29. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarban csak ribik vannak, pénzért. Szóval nyugi semmi romantika. Ha fizetsz neki akkor fél-egy óráig persze kedves, és mosolyog. Van egy-ketto aki nem qrva, de képzeld ok meg pont hogy tartósat akarnak, nem csak megsz**patni. Szóval ez így nehéz. Talán Thailfoldon találnál valakit pont az igényeidhez, de oda meg tuti nem mész el egy qrásért akkor nem itt írogatnál.
2018. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát fizetősbe is gondolkodtam.

Utázás költségesebb lenne.

2018. aug. 29. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is már régi nagy vágyam, szerintem prostizás lesz belőle.
2018. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!