Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális és azért nem megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális és azért nem megy fel a fityma a makkomról mert még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok és még nem voltam nővel. Viszont sajnos egyáltalán nem jön fel a fityma a makkomról, szerintem le van tapadva. Én úgy tudom ez azért van mert még szűz vagyok és első együttlétkor majd felszakad, tehát ez olyan mint a nőknél a szűzhártya. Viszont egy haverom mondta hogy ez lehet ilyen fitymaszűkület felé és hogy ezt állítólag műteni kell. Borzasztóan megijedtem hogy esetleg vágni fogják a micsodámat, ugye nem fogják?
2019. febr. 14. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezt màr (laikusként!) szerintem nem.

De nyilvàn ezt orvos tudja megmondani.

2019. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

" első együttlétkor majd felszakad,"



uuuuuuuu 26 évesen hogy lehetsz ilyen sötét g9ci ??? :OOO

2019. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. Mond kedves miért lennék az?
2019. febr. 14. 14:22
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem kell nekitàmadni a Kérdezőnek.

Kérdező, ha az szakad, én úgy gondolom, hogy az akkor a fitymafékkel együtt szakad, az pedig igencsak sebészeti eset!


De mint mondtam, nem vagyok orvos, férfi meg végképp nem, bàr 34 éves nőként, anyaként làttam màr péniszt, de ezt egy laikus az életben meg nem mondja neked azt, amit majd az orvos gondol, szakszerűnek làt.


Ezért iràny minél hamarabb orvoshoz.

2019. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt muteni kell. Ugy nagyjabol 20 eve nem tunik fel, hogy nem tudod megmosni rendesen?
2019. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Muszáj megoldani és orvoshoz menni, éveken át kezeletlen szűkületnek súlyos szövődményei is lehetnek az egész nemi szervre nézve. Akkor aztán pláne nem lesz szex! Én meg vagyok elégedve a körülmetélésemmel. De természetesen többféle orvosi véleményt is ki lehet kérni, hogy például teljes vagy részleges metélés. Bár a részlegest azért nem pártolják, mert visszagyulladhat.
2019. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!