Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megfigyeltem hogy a péniszemen...

Megfigyeltem hogy a péniszemen merev állapotban nemtudom felhúzni a fitymámat 13/F mindjárt 14 valami problémám van? Vagy ez csal azért van mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyálazd meg!
2016. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez a relatív fitymaszűkület, meg kellene mutatni orvosnak.
2016. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdező nem lehúzásról beszél, hanem felhúzásról!
2016. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy gond, látni kéne ahhoz, hogy meg lehessen allapitani
2016. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ernyedt és ha merev a péniszed a makkodról mennyire tudod a fitymád lehúzni?


Az a jó ha a makk mögé tudod a fitymád húzni.


Meleg vízbe ülj bele jó 5-10 percre és ott próbáld igen finoman a fitymád hátrahúzni többször is.Meleg vízben sokszor könnyebb a fitymád hátrahúzni.És ha valaki nagyon óvatosan,napi szintén csinálja akkor javulást lehet észrevenni pár hét alatt már,könnyebb mindig hátrább húzni.De nagyon óvatosnak kell lenni,ne hogy sérülés történjen.


Fitymaszűkületed lehet,ezzel urológushoz szoktak elmenni,14 éves kortól egyedül is el lehet már menni,beutaló nem kell.A legjobb az lenne ha apukádnak szólnál és elvinne urológushoz,amennyiben nem olyan súlyos a fitymaszűkületed akkor az orvos lehet krémet ír fel neked.

2016. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!