Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen gyakori a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen gyakori a valentin-napi popószex?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez valami bulvár bigyó, de már két barátnőm is említette, hogy popsiba fogják csinálni a pasijukkal, vettek hozzá síkosítót meg ilyesmi. Csak én vagyok ilyen bolond, akit zavar hogy ez a szerelmesek napja nem valami bugyuta análhóbort nap?!

2019. febr. 14. 06:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na megint kiderült, hogy gyakorin MINDENKI engedi análba. Még a fiúk is.
2019. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

igen, gyakori, és nem maga a popószex, hanem a különleges szex. Ha már sokáig kapcsolatban voltál, rájössz, hogy a lányok különleges alkalmakkor (szülinap, évforduló, valentin, bármi ami valamennyire szex és pasi ünneplésével összeköthető), valami különlegeset akarnak csinálni a párjuknak. Ha megnézed a GYKt, itt is sok a kérdés lányoktól, hogy szülinapra milyen szexuális dologgal lepje meg a párját. (és a sok válasz, hogy ANÁL :)


Nincs ebben semmi ördöngösség, egyszerűen ezeken a napokon a lányok szeretnek olyan dolgokat adni a másiknak, amit normálisan nem mindig szoktak.


Vannak más dátumok is, pl szerelem/család ünnepe Decemberben, ekkor pedig maga a szeretkezés kerül előtérbe. Elég megnézni, hogy a leggyakoribb születési dátum Szeptember 9-20 között van, vagyis Karácsony+Szilveszter után 9 hónappal.

2019. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Banyek, elfelejtettem hogy ma van valentin nap és chilis babot ebédeltem. Asszem ma elmarad a meglepi. :(


22/L

2019. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak siman diszlexiasok.

Valentin vs. Vaseline, ok meg pont rosszul tudjak :)

2019. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!