Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg nehezebben mennek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nehezebben mennek el a ferfiak alkohol/ fű használata utan?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen egy mértékig ha átlépi akkor meg csökken a teljesítmény kevésbé lesz kemény vagy akár fel se fog állni.
2019. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel,hogy a mindennapos fű használat mellett nehezebben menne el.
2019. febr. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valamennyire igen, mert lecsökkenti a stresszt és felerősít jó dolgokat, de mégis letompít más dolgokat. De máshogy hat a fű és az alkohol. Az se mindegy, milyen alkohol és mennyire vagy beállva.

Amúgy vicces, de lehet nem lesz hosszabb a fű alatti szex, csak úgy érzed. Tudod ha füvezel néha azt érzed, hogy valami örökkévalóságig tart. Azt hiszed, hogy egy zeneszám már egy órája megy vagy hogy valamiért baromi hosszú egy metró megálló.

Szexnél is néha ez van, azt hiszed, hogy már egy órája szexeltek és hogy ez mennyire intenzív és a végén kiderül, hogy 5 perc sem volt, de fejetekben 1 óra volt.

2019. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Szerintem a marihuána és az alkohol alig hat a szexre, az alkohol jó gátlásoldó.


A nikotin... azt kifelejtetted, az is ott van a cigiben, na attól leszel impotens :)

2020. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!