Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen gáz ha nem szexeltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen gáz ha nem szexeltem még olyan lánnyal akit szeretek?

Figyelt kérdés

Csak néhány alkalmi volt. És ezekbe csak amiatt mentem bele mert már nagyon kíváncsi voltam milyen szexelni. Pedig mindig azt akartam hogy olyan lánnyal próbáljam ki akait szeretek is. De ha nem mentem volna bele akkor még mindig szűz lennék...


Neketek hány évesen lett először barátnőtök/barátotok?

Baj ha valakinek csak huszon évesen lesz először párja?


2019. febr. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezeket a kérdéseket naponta feltenni? Ide értve a ki mikor veszítette el a szüzességét és társai..
2019. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kisbetűset el se olvasom

Most komolyan. Ha azt mondjuk gáz, mit csinálsz? Ha azt mondjuk nem gáz, akkor mit csinálsz?

Annyi értelme van ezeknek a kérdésekknek, mint csikknek az út szélén, már ne is haragudj

2019. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez össztársadalmi tünet. Elvesznek az igazi értékek. Mindenki elk.rvul. Ennek igy mi értelme van?
2019. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldönteni, de nálam a szex egy szeretett személlyel ezerszer jobb mint egy kvázi idegen lánnyal.
2019. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!