Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha benyúlik 1-2 ujjal és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha benyúlik 1-2 ujjal és nem érzek semmilyen szűzhártyát, akkor valószínűleg már kiszakadt vagy csak én nem érzem?

Figyelt kérdés
Lovagoltam, sportoltam sokat régen tehát kiszakadhatott akkor. (Szűz vagyok) milyen egy szűzhártya? Azt én is érezném, hogy “ott van” ha ujjazom magam? Mert én nem érzek semmi ilyesmit.
2019. febr. 11. 16:14
 1/8 A kérdező kommentje:
*benyúlok
2019. febr. 11. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Hosszu eves spolasok eseten atszakadhat a szuzhartya, viszont lehetsz szuz attol meg, hogy nem erzed. A szuzhartyat nem erzed ujjal. Csak ha szexualisan egyutt vagy egy pasival, akkor veszited el 100% tutira a szuzesseged. Ugyhogy szuz vagy szerintem.
2019. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek egy szimpla tesióra alatt átszakad, másnak nincs is, meg van, ako szenved vele az első szexnél, meg vérzik, fáj. Mindenki más. Attól még szűz vagy, nyugi.
2019. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szúz vagy fogalom nem azt jelenti, hogy nem szexeltél még pasival?

Mert ha a kérdésedre alapozunk, akkor amelyik pasi még nem volt lánnyal, de már maszturbált, akkor elvileg nem szűz.

2019. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem azt kerdeztem, hogy szuz vagyok-e mert nyilvanvaloan igen, hanem hogy a szuzhartyam megvan-e:) mert en ujjal nem erzem, de nem tudom, hogy kellene e ereznem
2019. febr. 11. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed, mi honnan érezzük? :D
2019. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attol megvan meg. A szuzhartya nem egy teljesen zárt valami
2019. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet mélyebben van picit. Biztos van .
2019. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!