Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jeleznek? Mi a hatar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jeleznek? Mi a hatar a kedvesseg es akozott, hogy a no valami mast is akar (hat)?

Figyelt kérdés

Tobb helyen olvastam, illetve itt is sokan beszamoltak rola, hogy a nok nem nyomulnak ra a ferfira direktben, hanem valahogy jeleznek, es aztan varjak, hogy a ferfi kezdemenyezzen. Aztan, ha a ferfi mondjuk nem reagal a jelekre, akkor hussssssssssss, a no tovabball es megszakitja a kapcsolatot a ferfival.


Mik ezek a jelek es honnan lehet oket felismerni? A temaba vago YouTube videok a szubliminalis, testbeszed alapu dolgokrol szolnak, de ahogy itt is olvasok valaszokat noktol bizonyos kerdesek alatt, azt hiszem, tudatosan jeleznek. Ezek a jelek egyebkent egyezmenyesek, vagy egyenenkent valtozoak? Mi az, ami felreertheto, mi az ami nem? Mondjuk, ha berangat az agyaba, az egyertelmu, de az once in a lifetime, vagy talan meg akkor sem, talan ha rocksztar vagy.


Illetve hogy lehet kulonbseget tenni akozott, hogy a no csak szimplan kedves, vagy van nala eselye az embernek?



#jel #nemjel
2019. febr. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Magambol kiindulva en altalaban 99%-ban mindenkivel kedves vagyok, aki szinten kedves velem. Legyen az fiu-lany,barki. Sajnos emiatt, hogy nem “hidegen” kozombosen viselkedtem fiubarataimmal (szerintem-van ilyen), szegenyek azt hittek, hogy lehet valami kozottunk, ugy hogy en, ha valakivel baratkozni akarok, es tudom, hogy esetleg szoba johetnek mint ‘preda’, mert mondjuk nem meleg a srac, a legeslegelejen letisztazom, hogy NEM nem szeretnek semmit, nem lesz semmi, ha ezt megerti, csak ennek fenyeben baratkozzon velem.

Igazabol, ha valaki hasonlo erdeklodessel van feled, azt biztosan eszreveszed. Lehet elobb, mint az a bizonyos illeto.

Ha bevallalos vagy, megcsokolod, aztan abbol tudsz informalodni. Ket eshetoseg van...visszacsokol es megy tovabb a dolog, vagy nez rad/megharagszik/lenyom egy sallert. 😂

Nem tudom... egyebkent hiaba hiszitek Ti ferfiak azt, hogy mi mindent tulkomplikalunk (neha komplikaltabbak vagytok amugy), SZERINTEM ennel azert mar egyszerubb a dolog, meg nalunk noknel is. Aki ennyire tulkomplikalja, szerintem azzal ki se kezdj, mert csak a problema lesz vele.😃



Btw tetszik, ahogy fogalmazol. Es most pont te=ferfi komplikalod tul😀. Egyaltalan nem rosszindulatbol mondom, es sok sikert!😊

2019. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: felig ismeretlen lanyokat lesmarolni kapasbol? Picit meredek, mint a Torokbalinti ut Farkasreten....


Igazabol ez a kerdes, ami miatt ezt kiirtam. Nem az en kerdesem, de tanulsagos.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Mi a velemenyetek?

2019. febr. 13. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb mindig az egyenes, őszinte beszéd. Elmondom, hogy vonz, elmondom, hogy bele tudnék szeretni, és azt, hogy vágyom a csókjára.

Ez nem támadás, nem durvaság, ha úgy gondolja, akár vissza is utasíthatja, vagy válaszolhat bátorítóan.

2019. febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nő 12 éves, te pedig 13 vagy? Akkor félreértelmezted magad, mert két serdülő gyerekről van szó. Azokra a jelekre egy férfi reagál, de te lehet hogy észre sem veszed, nem hogy reagálnál.
2019. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hol mondtam, hogy 13 eves vagyok?


35F

2019. márc. 1. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Kedves Kérdező! Ha neked 35 évesen az itteni tiniktől kell csajozást tanulni, nagyon nagy bajban vagy. Egyébként a kérdés színvonalából gondoltam hogy tizenéveske lehetsz!

F/60

2019. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat igen, sajnos nem ertem a noket, es a jeleiket sem.
2019. márc. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!