Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abbahagytam az önkielégítést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam az önkielégítést, de meddig kell várnom az első magömlésre?

Figyelt kérdés
December 30. óta nem maszturbáltam. Az eddigi rekordom 2x is 3 hét volt, annál tovább nem bírtam. Most eltelt 6 hét, és egész jól bírom. Viszont hiába várom, hogy álmomban legyen magömlés, ahogy néha megesett a maszturbálós korszakban is, csak nem akar jönni. Most így gyűlik a herékben a sperma, de meddig? Nektek volt már ilyen, hogy sokáig nem jött ki? Bent csak nem fog maradni.

2019. febr. 10. 14:48
 1/4 anonim válasza:

Nem fog, igazából én azt vettem észre nem kell rá stresszelni..

Igazából csak tudja, a természet mit csinál.

2019. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvass utána még egyszer a férfi anatómiának.

A a heréid nem úgy működnek mint a hugyhójagod, ha megtelik üriteni kell, a sperma nem gyülik fel, nem kell neki kiürülni minden áron. folyamatosan ujratermelődnek csak pár napig vannak életben aztán a tested felemészti.

Az éjszakai magömlés pedig pubertáskorban jellemző amikor beindulnak az első nemi vágyak.

2019. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan volt éjszakai magömlésem, főleg szexuális álmokkor. Ezért várom most is.
2019. febr. 10. 17:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma végre megtörtént! Szurkoltam a hétfőnek, mert jövő héten lett volna meg az 50. nap, de legalább nem kell tovább görcsölni miatta, hogy mi van. Mondjuk az nem volt jó, hogy egy óriási vízesésként hatott, mert így órákig száradt, és emiatt félálomban sokszor felébredtem, ráadásul nem is érzem úgy, mintha most nem lenne bennem annyi. Úgyhogy hosszú távon ez egy érdekes kaland lesz. De csak úgy van értelme, hogy naplózom, mikor jön ki és hány nap után.
2019. febr. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!