Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet találni olyan lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyan lányt neten, vagy élőben aki pénzért cserébe lefekszik egy férfival?

Figyelt kérdés

Tehát nem hivatásos nő.

De pénzért cserébe lefeküdne egy átlagos, igényes fiúval.

Eddig sosem fizettem szexért, de most nem találok senkit ezért gondoltam hogy fizetek, de a hivatásosok taszítanak.

(21f)


2019. febr. 9. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Te nagyon hülye vagy, már ne is haragudj..
2019. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Szóval prostituálja magár egy nő mostad csak mert hivatásoshoz nem fülik fogad...

Ahan értem...

2019. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Miattad*
2019. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amatőr, ad hoc prosti? :)
2019. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
"aki pénzért cserébe lefekszik egy férfival" az a prostituált (vagy finomabban fogalmazva hivatásos). Most akkor mit is kérdeztél????
2019. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Sok ilyen lány van de sajnos mindig mások ismerik őket nem én.


A sok okoskodó előttem válaszolónak: Azért kell ilyen csaj és nem hivatásos mert a férfi többet akar mint testi örömöket! A prosti pénzt kér de csak a pénz érdekli. Nem kíván téged nem érdekli h mire vágysz csak fizess és legyen olyan jó vele h legközelebb is fizess neki. Lelki kapcsolódás még alap bizalmi szinten sem igazán van. Sokszor egy sima egyéjszakás is intimebb...


Amúgy a hivatásosok is nők. Semmi taszító nincs bennük! Csak az a gond velük h nem te kellesz nekik hanem a pénzed, ami a férfiúi önérzetnek nem a legjobb inger.

35F

2019. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyetértek a hatossal, rátapintott a lényegre.


kérdező,

szerintem találhatsz ilyen lányt, de ehhez egy kicsit több időbefektetés kell

2019. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

"A sok okoskodó előttem válaszolónak: Azért kell ilyen csaj és nem hivatásos mert a férfi többet akar mint testi örömöket! A prosti pénzt kér de csak a pénz érdekli. "


Na te voltál a másik baromi okos. Ha a kérdező pénzért szexel valakivel, akkor szerinted az a csaj majd vonzalom miatt fog lefeküdni a kérdezővel? :D Csak a pénzért. Vagyis prosti.

Ha össze tudna szedni magának a vonzalma, és az érzelmek miatt, akkor meg nem kellene pénz.

2019. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

A sok okoskodónak: néha előfordulhat, hogy egy nem prostituált lány időszakosan mégis ezzel foglalkozik, mondjuk 1-2 hónap alatt lefekszik pénzért 3-4 férfivel, vagy hasonló, mert anyagilag így gondolja jónak, de ezen kívül életében nem foglalkozik prostitúcióval. Az ilyen nem hivatásos. Vagy egy lány mondjuk úgy gondolja, egyszer vagy kétszer kipróbálja ezt, mert valaki felajánlja neki, ez sem hivatásos. A kérdező ilyet keres. Csak hogy a sok okoskodó is képben legyen.

Nyilván nem könnyű ilyen lányt találni. Tegyük fel, egy lány panaszkodik, mennyire nincs pénze, és már arra is gondolt, hogy pénzért lefeküdne másokkal, például őnála próbálkozhat be a kérdező. Vagy, tegyük fel, csak úgy felajánlja egy lánynak, hogy ad neki pénzt, ha lefekszik vele, itt fennáll persze a lehetősége, hogy a lány többet nem áll vele szóba, de az is lehet, hogy belemegy. Létezik ilyen is, csak nem túl gyakori.

Kérdező, legközelebb fejtsd ki, hogy ezt akarod tudni, mert a sok okoskodónak nem egyértelmű, ők kötözködni jönnek ide. Én sem támogatom az ötleted, de attól még lehet normálisan válaszolni.

2019. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

#9 Persze, te kis prostik védőszentje. :) Hiszünk neked, hisz jobban ismered őket.


Maradjunk annyiban, hogy nálad ez azt jelenti amit leírtál, a mi szótárunkban meg prosti az, aki szexért pénzt fogad el. Ha csak 1-2 alkalommal csinálta is, akkor is prosti volt arra az 1-2 alkalomra.

2019. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!