Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártál már úgy, hogy a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy a párod miattad próbált ki valamit a szexben, aztán annyira megszerette, hogy már más nem is érdekelte?

Figyelt kérdés

Egy időben nagyon rá voltam izgulva egy bizonyos dologra és nagy nehezen megkértem rá a barátomat, és jó volt kímélni, de én már nem akarom csinálni, ő meg minden egyes alkalommal ezt kéri, néha csak ezt és mást nem is.. És én már utálom az egészet és fogalmam sincs mit tehetnék.


Tapasztalt ilyet valaki? Mi volt a megoldás?


2019. febr. 9. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
*kiélni
2019. febr. 9. 18:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy már nem szeretnéd. Határozottan, világosan. Amúgy velem ilyen nem igazán fordult elő,mert olyan dolgokat csinálunk ami mindkettőnknek örömet okoz.
2019. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én kértem és egy darabig élveztem... Nomeg ő megtette a kedvemért, én meg nem teszem meg az ő kedvéért... :(
2019. febr. 9. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miről van szó?


Egyébként meg kellene vele beszélned, mert nem jó, ha te nem élvezettel csinálod. Rombol az ilyesmi belül.

2019. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah-értem. Szoval a kölcsönösség a proléma. De akkor is azt írom,ha te nem szeretnéd csinálni már neki,mondd meg. Szerintem neki se jó,ha úgy csinálsz vele,mintha a fogadat húznák.....
2019. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kissé hasonló kép én is rá voltam kattanva valamire amit ki szerettem volna próbálni a barátnőmmel ! Nagyon jó sikerűlt mert megkedvelte és sokáig csináltuk..
2019. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!