Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehéz olyan Hölgyet találni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyan Hölgyet találni, aki hozzám hasonlóan rajong a szoknyákért/harisnyákért/magassarkúkért?

Figyelt kérdés

Nem gondolom, hogy betegesen rajongok a fent említett dolgokért, de roppantmód be tud indítani a csillogó harisnyás combok látványa és tapintása. Ha ehhez még egy szép ruha és cipő is társul, akkor megvett az illető Hölgy kilóra:) De ugyanúgy tetszenek a szép fehérneműk, bodyk, kiegészítők, mondhatni a nőiesség a fétisem.


Az a tapasztalatom, hogy manapság nehéz olyan Hölgyet találni, aki szeret nőiesen öltözködni a hétköznapokban is, nem csak különleges alkalmakkor. Akinek nem kell könyörögni, hogy alkalom adtán felvegyen ilyen ruhadarabokat, hanem a mindennapi ruhatárának része. Pedig én még el is halmoznám ezekkel a dolgokkal, csak legyen aki viseli :)


Van rá esély, hogy találok ilyen partnert vagy érjem be egy "fiús" lánnyal?


27/f



2019. febr. 9. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan ez a helyzet nalam is! 19/F
2019. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem nagyon beszeltem meg olyan lannyal,novel aki szivesen hordana combfixet😒
2019. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy ilyen hölgyet.Több harisnyája van mint pólója.

Őszintén én is imádom ezeket,nagyon izgató tud lenni, mondjuk én jobb szeretem,ha más viseli (én max.otthon járkálok benne).


22L

2019. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én szívesen viselek szoknyát, magassarkú, combfixet, nagyon szeretem a szoknyákat mindent ami csajos 20/l
2019. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hehe,az én párom pont szereti ezeket és szivessen be is öltözik a kedvemért!

Szerezz magadnak egy lányt es ha szerencsed van majd Ő is szivessen a kedvedre tesz!Sok sikert!

2019. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!