Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy létezik olyan hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik olyan hogy egy rendes, helyes fiú szűz 22 évesen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút és szűz még, én nagyon csodálkoztam rajta, mert jól néz ki, meg nagyon normális, és aranyos.

Azt mondta hogy nem talált még olyan lányt akit szerethetne. Alkalmi meg nem vonzza, én nagyon ledöbbentem, de persze örülök neki:)


Hogy lehet hogy egy helyes fiút nem "kap" el egy lány sem? Tudom hogy az ilyen fiúk általában visszahúzódóak, és ő is az. De inkább ilyen legyen:)


2019. febr. 7. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8 nem kell 20 lányban lenni egy 21 éves srácnak, de azért már nagyon gáz, ha kihívod a p*nára az orvost, mert azt hiszed, hogy nyílt seb :)

Nem kell mindent elhinni anyáéknak, a szex nem a sátántól való. erre a korra már illik megtanulni kezelni, kifejezni a másik nem iránt keletkezett érzéseinket, aminek meglehetősen fontos része a szex.

2019. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!