Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem nadrágon kereszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem nadrágon keresztül feltűnőbbé a péniszem? És hogyan ne menjen ki oldalra?

Figyelt kérdés
Szóval. Az autóbbi időben mintha késztetést éreznék rá, hogy láthatóbb legyen. Noha nem a parasztmódszerrel, hogy jobbra oldalra kidobom, és akkor mint valami rudi ottvan farmeron keresztül. Különben is ez nem lenne előnyös, mert gyakran merevedésem van akkor leér kicsit a combomig és akkor vizsont már hurva feltűnő, amit meg már nem akarok. Szóval alapvetően vérpéniszem van, de ügyelek rá, hogy valamennyire midnig legyen benne vér, hogy jó dudor legyen a nadrágomon. A kérdésem tehát az lenne, hogy milyen módszerrel lehetne feltűnőbbé tenni? Hogy a farmer cipzártakaró részénél ilyen jókora dudort legyen? Nem, nem fogok zoknit tenni oda. Mivel, ha kirakom oldalra, mint említettem nekem nem tetszik. Ha úgy közepesen áll, akkor jó, emrt akkor épp a combomig nem ér. Namost a másik kérdés, hogy hogyan oldahtó meg, hogy ne ficánkoljon és menjen mindig odlalra?

2019. febr. 7. 19:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

amúgy, ha valaki nemtud értelmes választ adni, mi a szarnak jön ide kommentelgetni? :D

Értem én, hogy midnenki csak rinyálni tud a bajain, és az eféle apró kis szarságokról nem elmélkedik, de az ilyen agyhalott egoistáknak, mint én, hagyjuk már meg ezt a lehetőséget. Kösz :)

2019. febr. 8. 20:13
 12/12 anonim ***** válasza:
leírta h csak 17 azaz nem írhatta volna ki a kérdést mindenki jelentse:D
2019. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!