Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagyon taszító az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon taszító az ha a fiú vékony?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, engem se taszít, de nem is vonz. Leginkább a vékony láb és fenék zavar. Nem volt jó érzés ,mikor hozzáértem, és semmi se volt ott szinte.
2019. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem jön be egyáltalán.
2019. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vékony
2019. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Taszitonak nem mondanám, ha még normális keretek között vékony.Nekem ugyan ez a bajom, hogy nagyon vékony vagyok, hízni szeretnék, de sehogysem sikerül. És nekemis inkáb a kicsit testesebb férfiak jönnek be , szerintem jobb a megjelenésük, magabiztosabbnak, erösebbnek tünnek. Ezért szeretnél én is hízni

20L

2019. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből lepontozni azokat az embereket akik azt írták őket nem vonzzák a vékony pasik? Ti pasik nem ugyanúgy válogattok a vékony és ducibb lányok között? Hazudjam azt h vonzó mikor kb a 12 éves hugom is izmosabb náluk?! El kéne végre fogadni h mindenkinek más az ízlése. Férfiaknál is van anorexia és az is elég undorító. Ugyanúgy egy nőnél is. Megfelelő edzéssel és étrenddel szépen ki lehet dolgozni egy vékonyabb testet is. Ezzel nem azt mondom h egy terminátor testet kell gyúrni h olyan legyen valaki mint egy felfújt lufi de szerintem nem vonzó akkor se ha valaki csont és bőr. Emiatt nem kell lepontozgatni meg elitélni a másikat csak mert megmerte a véleményét osztani.
2019. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Így működik az oldal. Ha valakinek nem tetszik a másik véleménye lepontozza. Általában azoknak van magas pontszámuk akik a sablonos agyhalott válaszokat adják. Ha valaki gondolkodni mer, normális véleménye van egyből megy mínuszba.
2019. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!