Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagyon taszító az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon taszító az ha a fiú vékony?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha csak a csontjai zörögnek akkor igen. Egy kis izmot fel lehet szedni. 22/L
2019. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok lány de iirok: (angol billentyű) Nekem magas vékony férfiként elég jó tapasztalataim vannak annak ellenére hogy anyám otthon mindig megjegyzéseket tett az alakomra. Tényleg vékony vagyok. 193magasság mellé 70-80kg volt a minimum és a maximum. Viszont amikor sexre került sor bármilyen lánnyal egy se panaszkodott, max nagyon bókolt és olyanokat mondtak amik szerintem minden férfi álmai. Sokszor azt is hitték hogy én sportolok. Dicsérték a vesszőt, a lábaim, a test összképem. Bicepsz és tricepsz nem kiemelkedő azt bárki láthatja. Amivel pedig csak több lennék, de iigy is bőven elég vagyok és megelégedhetek. Biztos hogy sok nő van akinek nem jönnek be a vékonyak, de sokaknak meg bejön ha a pali nem nyomja agyon akkor se ha rendesen ráhelyezkedik spontán.


27f

2019. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Én vékony vagyok, de nem akadályoz a csajozásban, sőt. Jobban szeretnek sokan vékony sráccal lenni.


18/F

2019. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Nekem gyomorfekélyem lett a vékony fiúktól.

Afrikában nyaraltunk a párommal és sok vékony fiú látványa hányingerkeltő volt számomra. Annyit hánytam, hogy gyomorfekélyem lett tőlük. Nem tudom mire jó nekik ez a nagy koplalás.

2019. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte válasz: Jobban bejönnének a kicsit (ismétlem: kicsit) testesebb, izmosabb srácok, mint akiknek kapanyélből vannak a végtagjai, és zörögnek a bordái. De mivel magam is, ahogy családom, környezetem férfitagjai is inkább a vékonyságunkkal küszködünk, ezért nekem egy sovány fiú is teljesen normálisnak számít, sőt inkább ez számít a normának, tehát ugyanúgy bejön meg minden, ezen ne aggódj. Legfeljebb kicsit noszogatnám, hogy hízhatna meg izmosodhatna egy kicsit.
2019. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
A gyerekeknél (20 év alatt) előny ha valaki vékony. Ha már nem fiúkról, hanem férfiakról és nőkről van szó, akkor inkább hátrány. Ha valaki nem kórosan sovány idővel amúgy is férfiasodik a testalkata.
2019. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Számomra nem szexi.
2019. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

kövér férfiak általában gazdagabbak én ezért szeretem jobban ha van egy kis pocika

28N

2019. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindig is a vekonyabb sracok jottek be, sosem tetszettek az izmosak/koverek testalkatilag. A ferjem a megismerkedesunkkor tipikusan az a „ aztakvadesovany“ tipus volt, de azota kb 20 kgt hizott / izmosodott az elmult 6 evben, amivel meg mindig vekony testalkatu.( 180 cm es most kb 78 kg)
2019. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem taszító csak szexuálisan nem vonzanak a gebe pasik ,de ettől függetlenűl lehet egy kedves jóképű gyerek..

Csak ház nem jó ha a csípőcsontja belém áll

2019. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!