Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen aprócska jelek utalhatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aprócska jelek utalhatnak arra ha egy nő szexelni akar egy férfival?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy ismerik egymást, átlagos emberek. Ne olyanra gondolok hogy megfogja az meg azt stb stb. Tehat vissza fogottak. Milyen szexuális jelek vannak?

2019. febr. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudnám szavakban megfogalmazni.

Ezt érzed.

Észre lehet venni a másik szemében (de abban nagyon), a testtartásában, viselkedésében.

Izgatottabb, harsányabban viselkedik, sokszor rápillant, esetleg figyeli.

Kirívóan öltözik fel esetleg. (Én pl csináltam ilyet :D, tudtam, hogy talalkozni fogunk, ezért csinosabban öltöztem) stbstb.

Vagy például ha tetszik valaki, nem vagy olyan nyugodt/összeszedett mellette, előfordul, hogy full idiótát csinálsz magadból. :"D

21/L

2019. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden jelentősebb ok nélkül elkezd pénzt adni.
2019. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tangában járkál fel alá ...XD
2019. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nehéz ezt így megmondani, mert ahány nő, annyi szokás, más temperamentum, ilyenek.
2019. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Boszorkány_ ***** válasza:
Számtalan jele van, de ha nem tudsz olvasni a jelekből akkor nem fogsz "becsajozni". Lányok így szűrik ki a faék pasikat, akik csak abból értenek hogy "dugj meg".:) Írom ezt lányként! /20/
2019. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nehéz ezt így megmondani, mert ahány nő, annyi szopás...

Viccet félretéve odaadóbban, elolvadóbban simul hozzád.

2019. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!