Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek utalhatnak arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utalhatnak arra, hogy kimondatlanul is, de csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedésből indult egy hónappal ezelőtt, jövő héten találkozunk először randi címszóval.

Nem teljesen ismeretlen pasi amúgy, régebben sokat beszélgettünk élőben. Ami fura, hogy most keveset tudok róla, nagyon nem avat be a dolgaiba. Egy-két hete még órákat beszéltünk napi szinten éjjel 3-ig is, most meg van olyan, hogy csak este üzen. De mégis látszik, hogy fenn akarja tartani a kapcsolatot, csak úgy, ahogy neki jó, amikor ö ráér. Mikor kimondja, hogy szeret, nem tudom komolyan venni emiatt, pedig ugyanezt érzem lassan. Érdekes az is, hogy az egyik családtagjának azt mondta rólam, hogy a legjobb barátja vagyok. Majd bevallotta nekem, hogy ez persze hazugság...

Emiatt gondolom, hogy nem vesz komolyan.


2017. febr. 2. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, egy hónapja leveleztek már, és még mindg nem volt elsô randi.

Persze, hogy kifogy a dolog a szuflából, mégis mi a manót várnál?

Nem lehet a végtelenségig naponta órákon át levelezni / chatelni / akármit, mert abban még azoknak is kifogyna a témája, akiknek vannak közös élményei. De nektek még az sincs, mert ennyi idô alatt még egy nyavalyás elsô randit se voltatok képesek összehozni.

Arról nem is beszélve, hogy a másik embernek is van élete, valódi, offline élete, szóval az nem folyatható hosszútávon, hogy naponta éjjelig veled levelezgessen.


Nem hülye nôi módon kombinálni kéne teljesen légbôl kapott baromságokon, és hergelni magad a hülyeségekbe, hanem megpróbálni haladni, és tenni azért, hogy ebbe a valódi életébe most már te is belekerülj.

2017. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy hooker, semmi más! Nehezen tudom elhinni, hogy mást akar, mint a bugyidba férkőzni. Arra jó lehetsz neki, hogy egyszer, esetleg kétszer-háromszor megdugattyúzzon, de ennyi.
2017. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Két különböző országban élünk sajnos.

2017. febr. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!