Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sokáig szűz srácnak lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sokáig szűz srácnak lehet szokatlan majd a szex, ha lesz végre barátnője?

Figyelt kérdés
Néhány tapasztalat érdekelne ezzel kapcsolatba. Én úgy érzem eléggé zavarban lennék, ha mondjuk holnap betalálna életem szerelme, és aztán meg eljönne az idő, amikor már elkezdődik a hempergés. Tuti nehezen szoknám meg a helyzetet, izgulnék.... Szégyenlősködnék...
2019. febr. 6. 00:31
 1/2 Clay Morrow ***** válasza:
Hülyeség. Mondjuk ez szerintem függ attól is ki milyen személyiség. Én is először puncit 20 évesen fogtam és láttam életemben először, méghozzá olyankor mikor nem is számítottam rá és nem történt semmi, nem volt olyan nagy kunszt.
2019. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, az egész túl van misztifikálva. Ne gondold túl, mert, ha odajutsz, nehogy meglepődj, hogy ' csak ennyi?'.
2019. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!