Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt mire véljem így éjszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem így éjszaka alvásból felkelve?

Figyelt kérdés

Felkeltem,hogy igyak de közben véletlenül megfogtam a lábfejét amit emiatt megsimogattam.

Felriadt és megkérdezte, hogy “Mi az babám?”

Mondtam,hogy “Semmi,csak iszok egyet”

Utána lefeküdt és annyit láttam,hogy nyúl felém, megfogta a kezem, magához húzott és megcsókolt, nyelvessel. Mondtam neki “Mizujs? Mit szeretnél?” Erre jött a válasz “Megkúrni”. Ledöbbentem és mondtam neki,hogy “Most?” Ő:”Igen.” Én:”Kelsz reggel korán. Nem baj?” Erre ő: “Nem tudom”,de közben már a fenekemet simogatta. Én: “4-kor kelsz” Erre ő: “nem baj” és ahogy én ülő, ő félig fekvő helyzetben volt ráfeküdt a cicimre és abban a pillanatban visszaaludt horkolva. Ez mind pár másodperc alatt. Most ő végig aludt? Vagy mi történt?

Én nem akartam lerázni csak nem akarom hogy fáradt legyen reggel.


2019. febr. 5. 23:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és ezt úgy,hogy tegnap is szexeltünk amit ma emlegetett,hogy mennyire tetszett neki. Szóval nem hiszem,hogy hiánya lenne.

23/L 29/L

2019. febr. 6. 00:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Én alvajáró voltam sokáig

Kutyát sétáltattam (nincs is) tortát sütöttem meg ilyenek

De persze ha eddig nem volt az akkor valószínűleg csak álmodott valamit és félig ébren félig álmában tette mind ezt

Hagyd aludni

2019. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elírtam :D

23/L 29/F :D

2019. febr. 6. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem aludnék egy ágyban a párommal ha ilyeneket csinálna. Mi ez a hangnem hogy megk.rni? Ezt te miért engeded neki? Annyira megalázó ahogy beszél veled, legyen tartásod! Merné nekem ezt mondani csattanna a pofon rögtön az biztos.
2019. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h almodtad ezt az egészet?
2019. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A négyes válaszolónak se volt még olyan párkapcsolata amiben teljesen elengedhette magát mindkét ember :D
2019. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazad van 6- os. Egyetértek.
2019. febr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni. Nem ébredt föl egészen, csak annyira, hogy ezen a közvetlen módon mondja ki, hogy szeret. :D
2019. febr. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg aludt még :D Nekem is van ilyen ismerősöm, aki álmában rendszeresen rámászott a bnőire.


Nekem meg exem kezdte el verni a farkam miközben aludt, előfordul az ilyen, ha erős a kémia.

2019. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!