Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Remegős szex fizikai vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remegős szex fizikai vagy lelki vonzalom hatására történik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő
2019. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig még sajnos nem sikerült átélnem.


Van valakinek ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalata?

2019. febr. 5. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem alkalmiba is sikerült átélnem...
2019. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég csak a fizikai vonzalom.
2019. febr. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha remegős alatt azt érted, hogy szex és orgazmus után remegsz, mint a kocsonya, akkor elvileg elég a fizikai vonzalom is, de szerintem ez egyénfüggő is lehet. Számomra a világ egyik legnagyobb csalódása az volt, hogy egyik exemmel rendszeresen volt ilyenem, aztán mikor szakítottunk, volt egy egy éjszakásom, és utána is remegtem. Elég furcsa és elkeserítő érzés volt, mert addig azt hittem, ez a konkrét személyhez kötődött. Azóta valahogy nem is sűrűn volt ilyenem, nagy ritkán előfordul, de nem jellemző
2019. febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen embertípus vagy.

Ha könnyedén megy/szereted a szexet érzelmek nélkül is, akkor megy.

Gondolom én...

Nekem volt már szexkapcsolatban és párkapcsolatban is példa rá.

2019. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt ilyen, mikor (előre eltervezve) végignéztem a nejemet, hogyan csinálja egy másik férfival. A remegés nem volt tervezve, jött. Térdem gyomrom, mindenem!
2019. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!