Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell ahhoz, hogy valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy valakivel különösen jó legyen a szex? Szerelem, szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Volt olyan akivel nem volt jó?
2019. febr. 1. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó igazából, hogyha mindkét félnek bejön a másik, és van egy kis lelki kötődés is. Nem feltétlenül szerelemre gondolok, de akkor a legjobb. A tökéletes külső csak a sokadik a listán, mert hiába van egy tökéletes, bomba nő veled az ágyban, ha nem vagytok összhangban, akkor nem lesz olyan jó a szex sem.
2019. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam úgy hogy először meg sem akart ismerni a lány, de nagy nehezen sikerült rá beszélni, és utána még belém is szeretett, és 3. évig együtt voltunk. Szinte minden nap szeretkeztünk. Sajnos most egyedül vagyok.
2019. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 17-18 évvel ezelőtt egy csaj nagyon rám volt indulva, és szinte felkínálta magát. A haverok kérdezték, hogy "Miért nem élsz a lehetőséggel?" Mire mondtam, hogy "De hát olyan sötét a csaj...". Erre az egyik haverom: "De nem az eszét dugod meg.". Végül nem történt semmi, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy sokat gondolkoztam a havernak ezen a kijelentésén, és rájöttem, hogy én igenis az "eszét dugom meg" egy nőnek. Tehát nem kell az, hogy összehangolódjunk, kell az, hogy ne csak a testéhez, de a személyiségéhez is vonzódjak.

35/f

2019. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát nem kell az = tehát NEKEM kell az
2019. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes egyetértek az első válaszolóval!😉
2019. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!