Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha eddig csak kocsiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha eddig csak kocsiba szexeltem?

Figyelt kérdés

Sosem szexeltem még ágyban. Eddig csak alkalmi partnereim voltak.

21 éves vagyok, és fiú.


2019. febr. 4. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Légnemű
2019. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%
Ha ez a szűk hely jó neked és a partneredet is ki tudod elégíteni, ráadásul a higiéniai igényeidnek is megfelel, nem gáz. De azért jó ha tudod, igazi férfi minimum egy hotelszobát ki tud fizetni. Pár órára egész olcsó és a kényelem összehasonlíthatatlan. Ráadásul ha akkorát élvezel hogy még az ég is g*cis lesz, csak lezuhanyoztok és kész.
2019. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Autóban is kényelmesen amúgy 😀

Szoba lenne a legjobb, de nincs és nem is volt barátnőm😥

2019. febr. 4. 15:39
 4/7 Gyépésmérnök ***** válasza:

#3

Pont ezt mondom, alkalmi partnereknek is jár a hotelszoba. És az orgazmus is, ezt ne felejtsd el.

2019. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gaz
2019. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is az önző bunkók közé tartozol, akik a lányt egy élő maszturbátornak használják?
2019. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, rosszul gondolod. Nem arra használom. Pont hogy inkább ők használnak arra. Én többet szertnék a szexnél de ők nem akarják hogy kapcsolat legyen:(
2019. febr. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!