Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek egy mikropénisszel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy mikropénisszel?

Figyelt kérdés
13 cm hosszú péniszem van és kb ceruzavékony. A legrosszabb az, hogy rohadt magas vagyok és ezért biztos azt hiszi mindenki hogy egy 25 cm hosszú farkam van aztán majd egyszer egy lány letolja a gatyát és meglátja a kukikámat és biztos elröhögi magát. A legrosszabb belegondolni, hogy Európában a legnagyobb átlagfarokméret hazánkban van, szóval itt gondolom férfitársaim elég méretes dárdákkal mászkálhatnak. Konkrétan Európa négerei vagyunk farokügyileg. Mégis ezek mellett mi a francot csináljak az enyémmel? Emiatt vagyok már évek óta szarul az energiámat elveszi az élettől.
2019. febr. 2. 22:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

En is azt tudom mondani neked ha egy no szeretni fog teged,nem ez lesz neki a mervado veled kapcsolatban.

Teged fog kivanni,ezaltal te leszel az aki ki tudja majd elegiteni.

Es mindegy hogy 10 vagy 20 centi log a labad kozott.

2019. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

(#9)


"Én nem értem azokat a lányokat, akik azt mondjak, hogy 20cm bemegyek nekik"



"#9 a hüvely rugalmas. A gyerek szerinted hogy jön ki?"


Miért, szerinted úgy jön világra, hogy a szülésnek van olyan szakasza, amikor - egy kb. 50-55 cm-es - újszülött teljes hosszában a hüvelyben tartózkodik???


Ha te eddig így képzelted, arra nehéz mit mondani. xDD

2019. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 K.L.Kiss ***** válasza:
Több dolgot is tehetsz egyszerre, hogy megoldódjon a problémád. Az első, hogy tanulj meg jól nyalni és az együttléteket úgy irányítani, hogy a lány biztosan eljusson (lehetőleg többször is) a csúcsra. Aztán fogadd el, hogy nem kell emiatt bajban lenned, hiszen a látszólagos hiányosságot több módon (udvariasság, gyengédség,odaadó hozzáállás)is ellensúlyozni tudod.Ha a lány szeret orálisan is kielégíteni, akkor meg előny, hogy kényelmesen, tövig be tudja kapni.Szóval egyáltalán nincs tragédia! Nincs miért paráznod emiatt!
2019. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es ezzel most csak magadat járatod le, de nem baj. :) senki nem írt olyat, hogy az egész gyerek a hüvelyben lenne, csak egy példát írtam, mivel szülés közben is tágul a hüvely. Szex közben is tud, és igenis befér 20 centi is. Nem mindenkinek lesz kellemes, mivel a nők hüvelye is különböző, de befér.
2019. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

# 14


Biztos én járatom le magamat azzal, hogy szóvá tettem, hogy mennyire volt logikus érv részedről a szüléssel példálózni, amikor konkrétan arról volt szó, hogy a hüvely HOSSZÁBAN mennyit képes nyúlni? xD


(Arra próbáltál érvet felhozni, hogy 20 cm pénisz hossz - függetlenül a nő anatómiai adottságaitól - befogadható méret.)


Szüléskor történetes lerövidül a hüvely azért, hogy képes legyen kereszt irányban tágulni.


Másrészt, a szülés előtt a női szervezetet hosszú hónapok drasztikus hormonális változásai készítik fel arra, hogy az újszülött át tudjon haladni a szülőcsatornán.


Aminek hatására például a méhszáj, amin nem várandós állapotban kb. egy gyufaszál sem férne át fájdalom nélkül, több órás vajúdás alatt képes akkorára tágulni, hogy átfér rajta a kisbaba.


Sokadik gyakoris férfiként próbálsz a szüléssel érvelni ebben a témában, csak a fent leírtak miatt irreleváns és "biológia fail" kategória, amit írtál.


"Szex közben is tud, és igenis befér 20 centi is. Nem mindenkinek lesz kellemes, mivel a nők hüvelye is különböző, de befér."


Lehet, hogy te férfiként ezt szeretnéd hinni, de ez nem így van. Van olyan nő, akinek ennél nagyobb méret befogadása sem okoz gondot, és van, aki izgalmi állapotban, és fájdalom árán sem képes erre.


A hozzászólásodból ítélve sok férfi társaddal neked is nehéz beemelni, hogy - annak ellenére, hogy ez a ti péniszetekkel ellentétben kívülről nem látható - a nők között épp olyan nagy egyéni eltérések vannak intim méretek tekintetében, mint ahogy a férfiak sem szabvány farok mérettel gördültek le egy gyártósorról.

2019. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy férfi vagyok? :D és írtam olyat, hogy minden nő egyforma? Épp ezért írtam, hogy van, akinek kellemetlen, ha egy 20 centist tuszkolnak bele, míg más gond nélkül befogadja. A lényeg még mindig az, hogy a hüvely tágulni tud, kinek többet, kinek kevesebbet.
2019. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

13 cm az nem a világvége. Lehet, hogy az átlagos alsó határa, de abba gondolj bele, hogy a nagy fаsz sem feltétlenül előny.


A 13 cm előnyei:

- lehet, hogy van olyan lány, aki tövig be tudja kapni

- minden csajnak be lehet tenni tövig, lehet vele vadulni, nem fog fájni senkinek.


Én egyszer mértem le a sajátom. Ha olyan kanosabban áll a zászló, akkor 15 körül van. Gumiban, a kisebb élvezeti érték miatt talán valamivel kisebb.


De senki nem panaszkodott még, sőt, valakinek a 15 cm is fájt, ha teljesen betettem.


A lányok nem a mérettől mennek el, hanem simogatás, harapdálás, nyalás stb. Ha teljeskörű törödést fogsz nyújtani egy lánynak, akkor inkább egy 13 cm-s, de odaadó fickót fog választani, mint egy önző 16+ centist.

2019. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsóval teljesen egyetértek!


Ha túl rövid szex közben gyakrak kijön:(

De viszont nem kell készenlétban lenni h fáj ha tövig beteszed, így jobban el tudja magát engedni a csaj.

2019. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
:D helovinkor vegyél fel egy nagy sajtos cheetos-os jelmezt, dugd ki a farkad rajta, szórd le összetört sajtos cheetos-szal és mehetsz is csajozni :D
2019. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%
#17 az én 18asomat is tövig bekapja a barátnőm,és tövig belé is megy,vadulhatunk is.na?tehát akkor mik is az előnyei?
2019. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!