Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A cigány pasik milyene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A cigány pasik milyenek az ágyban? Igaz hogy nagyon szenvedélyesek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon szenvedélyesen udvarol, olyan ellenállhatatlanul.

2019. jan. 30. 11:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

#11:

nem is lehet, mert már az első ellopja a kalapot :D

2019. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Sràcok nyuga már

Nem rassztól függ az hogy ki milyen az ágyban

nyilván van valami átfedés aközt hogy milyen a valóéletben és az ágyban(vagy pont az ellentéte).

2019. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Cigányok, europid mi a gecco van? India az Európa, ittál?
2019. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

#7 "Legtöbb magyar rosszabb a cigányoknál is. Hánynom kell ettől a felfogástól."


Kíváncsi lennék, milyen statisztikából vetted ezt ki barátom :DDDDD Azért van tele a börtön cigókkal, mert a magyarok rosszabbak náluk. Biztos.

Nekem meg az ilyen seggnyaló, ajnározó felfogástól kell hánynom. Nem mondom, hogy utáljuk az összes cigányt, de azért van némi igazság alapja annak, amiért sztereotípiák alakultak ki róluk.

2019. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Synesztro ***** válasza:
89%
30/F Sziasztok. Én nem tudom, hogy milyenek az ágyban, de a családomban 2 előforduló dologról írnék. Igaz. hogy a kérdező csak magát a szexet írta kérdésnek, de feltételezem, nem csak 1éjszakás dologról lenne szó, én ezért írnám a többit, és külön kiemelem, nem általánosítok, nem vagyok rasszista stb. Az első a párom ikertestvére. Több éve van már egy tőle majd 8 évvel fiatalabb roma sráccal. Állítása szerint boldog. Már amennyire egy vak háztartási robot az lehet. A csaj a belét kidolgozza, a srác ha kedve van dolgozik... A csaj fizet mindent, a srácnak még hitelre kocsit is vett. A srác nem egyszer megcsalta, nem titokban, full nyíltan a csaj mégsem hagyja ott. Ezt lehet úgy is értékelni, hogy a srác olyan az ágyban, hogy ezt a csajnál kiérdemli, csalódást kell okoznom, nem így van. Az igazság annyi, hogy a csaj csak szimplán imádja a színes bőrűeket, néger pasija is volt. Azt mondja, hogy az ágyban erőszakos jellemű, önző, de ez őt nem zavarja. A kapcsolatukban szintén. El kell ismernem, a srác tényleg jóképű, magára igényes, nem büdös, menő cuccokban jár stb.... És végül gyanítjuk, hogy úgy fog járni, mint az unoka nővérem 2 es példa: Fiatalon odavolt egy szintén jóképű roma csávóért, olyannyira, hogy a nevével tapétázta ki a szobáját stb. Irdatlan nagy szerelem volt. Összeházasodtak, a csaj annyira készen volt, hogy pár évvel ezelőtt a népszámlálásnál magát is roma származásúnak vallotta, pedig színmagyar. Lett 3 gyerek, a srác még jól néz ki így 40 en felül is, az un.nővérem viszont "leamortizálódott". A srác úgy egy éve elment dolgozni Sopronba, majd hazajött karján egy 31 éves nővel, kezében a válópapírokkal, és közölte a feleségével, hogy 20 perce van összeszedni a motyóját. Mindenéből kiperelte, a nő most hazaköltözött a szülői házba, ahonnan elindult, és a d.glött kutyának sem kell már. Az ő élete itt ért véget, a párom tesója ugyanezen út felé döcög, csak neki még van pár éve. Hozzáteszem, ez nem népcsoport függő! Magyarral is megeshet az ilyen, vannak kivételek. De én még egyet sem láttam. És ezek tények. U.I.: Sajnálom ha valakit megbántottam, tapasztalatot, ill. megtörtént eseteket írtam le, nem rágalmazási szempontok vezéreltek, elnézést mindenkitől:(
2019. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Inkább:


Milyenek azok a nem-cigány nők, akik cigánnyal szóba állnak?

2019. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2019. febr. 1. 10:54
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Az óta, hogy az európai rendszertan szerint az indid rassz az europid nagyrasszba tartozik. Továbbá a cigányokban alig van indid. Mivel, hogy főleg iráni volt bennük mindig is. Leginkább az afgánokhoz lehetne hasonlítani.
2019. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Egy hölgy utazik a vonaton, és egy újságot olvas, egyszer csak felcsillan a szeme, és egy bizonyos cikknél hosszan elidőzik. Feltűnik ez egy férfinak, és megkérdi a nőtől:

- Bocsánat hölgyem, mi olyan érdekes abban a cikkben, amit olvasni tetszik?

-Ebben a cikkben azt írják, hogy az arisztokraták csinálják a legtovább, a cigányok a legodaadóbbak, és az indiánoknak van a legjobb farkuk.

- Nagyságos kisasszony, engedje meg, hogy bemutatkozzam, a nevem Báró Lakatos Winnetou.

2019. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan, az agyi szint. Van aki írja az alaptalan és érthetetlen felháborodást. Erre írom a konkrét tényeket, bárki rákereshet és utána olvashat. Erre jön a leszavazás. Ez szerintetek milyen értelmi szintet fest rólatok? Ez kb. olyan, mintha mondanám, hogy az ég kék. Erre jönne, hogy nem zöld, narancs és fekete!!!!!!!!! Nem érdekel ki mit mond!!!!!!!!!
2019. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!