Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A cigány pasik milyene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A cigány pasik milyenek az ágyban? Igaz hogy nagyon szenvedélyesek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon szenvedélyesen udvarol, olyan ellenállhatatlanul.

2019. jan. 30. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Figyel arra is,hogy neked is jó legyen


És nem csak egy gyor buki után partyba vágás lesz

2019. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Én azt tapasztaltam hogy önző volt, hamar elélvezett aztán nem törődött azzal hogy velem mi van.

Udvarolni, bókolni jól tudott de addig tartott a dolog amíg megkapott.

2019. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
A legjobbak!
2019. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Önzőek, tárgynak tekintettek eddig mindig. Sosem volt fontos az én élvezetem és nem is túl intelligensek. Többségnek fogalma sem volt, hogy mit élvez egy nő. Csak addig tart a szex náluk amíg ők el nem élveznek.
2019. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
rafkós, dug de közben már azt nézi hogy viszi majd ki a TV-t az ablakon, hol az ékszeres doboz és hova raktad a telefonodat :D
2019. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Még a lepedőt is kilopják alólad.
2019. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Istenem de sok itt a rasszista..

De a magyar fiúk dughatnak cigány meg néger meg mit tom én milyen nőt. DE A magyar nők csak magyar pasival lehetnek,? Undorító ez a hozzá állás...

Nem minden cigány mocskos.

A legtöbb magyar meg rosszabbak és a cigányoknál is.


Hánynom kell ettől a felfogástól

2019. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
#8 sajnos nem ok nélkül nem szeretjük őket
2019. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

A cigány lányok zöme úgy van vele mint fordítva. Mindenki előtt nem szeretnek kavarni egy nem cigánnyal, nehogy megszólják őket. De ha sikerül egyedül találnod egyet és beszélgetni vele, akkor konkrétan megőrülnek egy nem erőszakos, buta fehér srácért. Belül baromira nem érzik jól magukat az erőszakos és buta cigányok mellett. Hiába úgy élik az életüket. Meg kell játszani, hogy mekkora rajok vagyunk, mikor együtt vannak, de belül nem erre vágynának. Az én konkrét tapasztalatom szerint egyenesen rohannak a nem cigányok karjaiba, hogy ha összejön egy ilyen.

Ebből egyértelműen lehet következtetni, hogy milyenek az ágyban. Igazából nem úgy kell elképzelni, hogy BDSM amit tolnak, de általában se nem olyan gyengédek és se nem olyan szenvedélyes és lehengerlőek sem. Mindenki tudja milyen a cigányok mozgása. Nem arról beszélek amit ők próbálnak promótálni, hanem ami a valóság. A táncuk az egy semmi, bárki utánuk csinálja ugyan azt, csak senki nem akarja. Hanem a mindennapi mozgások. Kicsit suta, kicsit erőltetett és valahogy ebből adódóan kimért, amit szintén erőltetett és a világnak szóló hirtelen mozdulatokkal követnek. Nyilván az ágyban is hasonlóak.

Azt, hogy egyáltalán nem olyan jó velük az ágyban, azt olyan cigány lányok mondták, akikkel vagy együtt voltam, vagy majdnem összejöttünk, de a lány elszúrta az egészet. Persze, hogy ha általánosságban megkérdezel erről egy lányt, akkor azt fogja mondani, hogy a cigányok a legjobbak mindenben. De négyszemközt már teljesen más lesz a válasz.


Mellesleg szerintem is ellenszenves a felfogás, hogy egy fiú bármelyik rasszból megszólás nélkül választhat, de egy lány nem. Mondjuk tegyük hozzá, hogy attól még nekem másik nagyrasszból való választás érthetetlen és ebből adódóan akaratlanul is ellenszenves. Ha fiú, ha lány. Én bennem egy kis vágyat sem tudnak kelteni a néger nők pl. Nem magáért a fogalomért, hanem ahogy kinéznek, amilyen a testszaguk, amilyen a textúrájuk, különös tekintettel a mellbimbóra és a szeméremajkakra. Nem ebben nőttem fel, ez egyszerűen nem vonzó, hanem taszító. Mint mondtam magamból kiindulva ha látok egy lányt egy feketével, akkor ebből kiindulva nem értem. De szíve joga azt tenni amit akar és erre nincs kisebb joga mint egy férfinak ugyan ezt tenni.

Viszont a cigányok az europid rasszba tartoznak, azért olyan nagyon nem különböznek. Igenis vannak szép cigány lányok(azért megjegyezném, hogy nekik sem túl szép a puncijuk számomra) és vannak jóképű cigány fiúk. Ha értelmes, akkor teljesen érthető, hogy összejön velük valaki. Viszont csodát nem kell várni tőlük, egyik nemtől sem. Mondom, csak saját magukat fényezik erre irányuló általános sztereotípiákkal, hogy így kompenzálják a kisebbségi komplexusukat, mert az hatalmas nekik és minden negatív viselkedésük ebből fakad. Minden arról szól, hogy "megmutatni a világnak".

2019. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
De nem kell monden cigányt egy kalap alá venni!
2019. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!