Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha egy lány 13 évesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakadu5 kérdése:

Az gáz ha egy lány 13 évesen, már nem szűz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 08:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
igen, szerintem gáz
2019. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

Tekintve, hogy sem testileg, sem szellemileg nem érett emberről lévén szó, a nyugati emberek 99%-nál, még a korábban érő nők tekintetében, igen gáz.


Itt rengeteg mérhetetlen ostoba kommentet látni nap, mint nap. Tényleg úgy nyilatkoznak emberek, hogy valójában semennyit nem foglalkoztak a témával és csak elejtett mondatok, melyek a csordaszellemmel már tömegek jelmondatává váltak dobálóznak. Az emberek valójában egyre később érnek testileg is. Ez egy lassú, de biztos tendencia. Ha a csontvázak nem lennének elegendőek a történelem során, meg kell nézni az ókortól a gyereknevelésre irányuló írásokat. Az ókorban a görögöknél Platóntól kezdve Arisztotelészig, az egyiptomiaktól kezdve a latinokig nagyon hasonló dolgokról olvashatunk. Konkrétan 6-7 éves kortól számolták a pubertáskort. Ekkor kellett már külön nevelni a lányokat. Ekkor kellett atletizálniuk a fiúknak, hogy serkentsék a tesztoszteron termelődését a fiúkban, ebben a kritikus időszakban. Persze ők ezt nem tudták, csak azt, hogy aki fizikai munkát végez, az biztosabb érésen megy végig a kamaszkorban.

A 14 éves vén lányok nem cs szokás miatt voltak házasítva, hogy biztosítsák a szüzességüket. Hanem addigra már majdnem teljesen értek. De 12 éves korban, még akkor is sok nő halt bele a szülésbe. Ugyanis az ivarérettség, vagyis, hogy képes utódot nemzeni nem egyenlő a teljes kifejlettséggel. Még az állatoknál is, aki ivarérett, de nem fejlődött ki rendesen, gyakoribb, hogy az alom nagyja elpusztul. A komplikációk veszélye sokkal magasabb ilyen fiatalon. Nem arra vagyunk tervezve, hogy 13 évesen már szexuális életet éljünk. De mint mondtam a régebbi korokban átszámítva az ilyen 9-12 éves korig tartó időszakban, mikor már látszólag bőven megérett a lányok teste, még nem teljesen alkalmas a nemzésre. Ma ezt 13-17 éves kornak kell venni. Akit megtéveszt a viselkedés és a smink, meg a push-up, vagy szándékosan akarja, hogy megtévessze ez, azt csak sajnálni tudom.

Mellesleg termékenynek sem ekkor vagyunk a legtermékenyebbek. A fiúk is hiába pár évvel később, olyan 13-16 évesen már ivarérettek, de 17-25 éves korban a legtermékenyebbek.


Ez mind mind csak testi része a dolognak. De ott a mentális része. Ilyen tekintetben is korábban értek az emberek. Hamarabb szembesültek az élet zord mivoltával, a háborúkkal, járványokkal, halállal, a megélhetés testközeli szenvedéseivel és magával a családi élet, köztük a szexualitás aktuális hely való kezelésével. Ezeket manapság nem tapasztalják meg megfelelően egy adott korban a fiatalok. Távolabbról szemlélik mint régebben, mielőtt ők maguk megkezdik ugyan azt.

Illetve sokan ilyenektől hiszik magukat felnőttnek. Miközben hiába értek ilyen korán az emberek pl. az ókorban, attól még nem voltak felnőttek. Ne feledjük a demokrácia hazáját Athént! 19 évesen szavazhatott először egy polgár. Az bőven egy mai 25 évesnek felelt meg akkor. Annyival többet is élt addigra. Ugyanis egy polgárnak legyen már nagy családja, tapasztalja meg a háborút a bőrén, vagy a harcban, vagy lásson legalább frissen harcból jöttet, vagy veszítse el sok rokonát, ismerősét! Azért, hogy tudja milyen félteni a saját családját, tudja milyen valójában a háború, mielőtt ilyenekről akarna szavazni!


Ezeket persze sokan személyes sértésnek veszik a fiatalok közül. De aki ezeket annak veszi, az bizony mutatja, hogy ő valójában mennyire gyerek még. Gyermeki daccal és gőggel szemléli ezeket. De ezek a tények, akkor is tények maradnak, hiába nem tetszik egyeseknek

2019. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Elég gáz. Még gyerek. Nem ezzel kéne foglalkoznia
2019. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évessel.
2019. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Persze hogy az.
2019. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Gyépésmérnök ***** válasza:
26%
Nem gáz. Azt bánom hogy annak idején egy balfék voltam hogy a 13 éves barátnőmet nem vittem ágyba, pedig ő akarta.
2019. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ez mindenkinek saját egyéni döntése. Ami tényleg gáz, ha nem védekezik valaki, életkortól függetlenül, mert ott már nem csak a saját életével szórakozik.
2019. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kell nekem az a lány
2019. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom honnan vetted ezt az egyre később érést 12-es, de ez pont nem így van. A "modern" élettől, a hormonokkal szennyezett élelmiszerektől pont hogy előbb érnek nemileg a gyerekek. Agyilag az már egy másik történet...A társadalmat meg ne is emlegessük. Azért 100 éve elég kevés gyereknek juthatott eszébe, hogy ciki-e 13 évesen a szénakazalban enyelegni.

Az eredeti kérdésre válaszolva szerintem nem elónyös egy lányra nézve, ha már 13 évesen szexel. Nem örülnék, ha a lányom ennyi idősen már lefeküdne bárkivel.

2019. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Honnan vettem? Leírtam honnan. A tényekből. Mivel nem ezzel foglalkozol, hanem szenny magazinokban ilyen beböfögött baromságokat veszel alapul, így nem várom, hogy megértsd. Hormonokkal kezelt ételek? ez igaz, csak éppen nem arra vannak hatással. A nők ösztrogén szintje és a férfiak tesztoszteron szintje ma alacsonyabb 20-30%-kal akár csak 30-40 évvel ezelőtt. Ez tény, olvass utána! Bárhol ezt olvashatod. Még régebbre visszamenve még magasabb volt, bár nem ilyen arányban. Eleve nem nemi hormonokkal vannak kezelve a dolgok, amik serkentenék a nemi érést. A nemi hormonok bevitele, pedig alapvetően redukálja az adott esetben petefészek, vagy herék hormontermelését. Pl. ezért is csökevényesedik el az olyan body builderek heréi, akik túl sok tesztoszteront tartalmazó szteroidot szednek. De azért csak okoskodj és büfögd vissza a közkedvelt ostoba sztereotípiákat, amiknek semmi tény alapja nincs. Ez csak egy a jól, vagy inkább érdekesen hangzó, illetve egyes csoportoknak tetsző ilyen frázisok közül. Meg pl, hogy a nőknek magasabb a fájdalom küszöbe. Egyszer valaki elkezdte és nagyon megtetszett rétegeknek, nyilván való okok miatt. Azóta ez az általános szajkózás, miközben a tény az, hogy éppen ellenkezőleg. Átlagban fele a férfiakénak és ezt bármelyik szakembertől megkérdezheted. Egy sima aneszteziológus is alátámaszthatja ezt bárkinek. Ez a mostani fiatalok korábban érése is pont ugyan ez a téma. De azért agitálj csak tovább a blődség mellett!
2019. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!