Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha egy lány 13 évesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakadu5 kérdése:

Az gáz ha egy lány 13 évesen, már nem szűz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 08:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hogyha csak annyit lehet tudni, hogy 13 éves és nem szűz...ez így önmagában még nem jelent semmit, mert nem mond el semmit az illető személyiségéről és a helyzetről.
2019. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

én 12 évesen veszitettem el, és nem bántam meg.

18/L

2019. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem kicsit! F
2019. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Inkább szomorú....

Tízen pár évesen még inkább kint játszani kéne ,lesni,hogy anyu hogy főz..

Nem a kukin ugrálni..


Szomorú hogy valaki előbb fog fszt mint fakanalat.


Én 13 évesen már Ebédet főztem és elpirultam ha egy szerelmes párt láttam kézen fogva és pusziszkodni

Szexről meg fogalmam se volt micsoda vagyis mont fogalom nem volt jelen akkor még az életembe..

Én gyertyát öntöttem,gobleneztem, babáztam,kisautóztam,fociztam,kosaraztam, röpplabdáztam,főztem,ugróiskoláztam, tetőre meg fára másztam,bicikliztem estig amíg a lámpák fel nem gyúltak...

L25

2019. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Én 9 évesen már túl voltam rajta, mert kiközösítettek az alsó osztályban.
2019. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Az ilyen kis fiatalokat akik képesek már ráülni a faszra azok megérdemelnék hogy jól szétszakítsák őket szex közben,persze nem fog,de megérdemelné,ha már ennyire kívánja kapja meg rendesen.


Az előző sorokat azért írtam,mert lehet hogy még kislány fejjel van,de azért ennyi esze van,vagy tényleg ennyire kívánja?


Mindegy,kit érdekel,ő dolguk,csak elgondolkodik rajta az ember.

2019. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

Igen.

Ilyenkor még nem a fiúkkal kéne foglkozni, gyerek vagy még hozzá. Inkább jatszanod kéne még.


Sajnálom:(

2019. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy műsorban hallgattam egy beszélgetést arról, hogy egy kutatás alapján ha valaki 13 évesen vagy az előtt kezdi a szexuális életet, akkor felnőttkorára szinte bizonyosan kijelenthető, hogy képtelen lesz normális házasságban családot alapítani, családi életet élni.

Megdöbbentett a kijelentés, hogy mégis ezt mi okozhatja. De itt most meg lehet cáfolni, ha nem így van.

2019. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Igen elég gáz.

Ilyen korban még ki sem fejlődött szegény.

2019. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Egyes népcsoportban nem gáz.

Számomra viszont visszataszító. 13 évesen az ember még gyerek. Ha saját akaratából történt meg, akkor fejben komoly gondok lehetnek.

2019. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!