Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor ki hazudik? (kép)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki hazudik? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A linken szereplő grafikon alapján, egy átlagos férfi nemi szerv mérete 13.2/ 11.6cm. (És az összes ehez hasonló tesztben ilyen vagy ehez hasonló értékek jönnek ki)

Itt pedig sok lány azzal rombolja az átlagos penisszel rendelkező fiuk önbizalmát, hogy az bizony kicsi. Biztos, hogy a fiú méretével van a gond? Persze tudom mindenkinek más az ideális, de ha genetikailag ennyi az átlag az nem lehet véletlen!

4 partner után, nekem abszolút megfelel ez a méret. (2-nek volt kb. ennyi, a másik kettő ennél kicsit nagyobb)

Nem foglalkoztatott kimondottan a téma, csak a sok mérettel kapcsolatos kérdés miatt néztem kicsit utánna ennek.


22L



2019. jan. 28. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Nekem is elég volt 13-14 cm. A mostani pasim 18-20 körül van, de ha 13 lenne akkor sem hagynám el mert nem amiatt vagyok vele.
2019. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Senki. Ne az angol szoknyás kislőcsű statisztikát linkeld a közép európai bikáknak. Ennyi erővel a japát is linkelhetnéd.
2019. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Szinte minden nő ismerősömmel beszélgettem már erről. Az ő elmondásuk alapján már biztos vagyok benne, hogy 18x5cm felett érdekli csak őket igazán. Kisebbel max beérik, de a szexet nem élvezik vele igazán.

Egy nő mindig is arra a legnagyobb méretre fog vágyni, ami a legnagyobb volt neki, de még nem okozott folyamatos fájdalmat.

2019. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akit a magyar méret érdekel terjessze ezt a tesztet és várja az eredményt:


[link]

2019. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én mindig is átlagosnak ítélnek és mondtam is a péniszemet, de eszerint nagyon nem átlagos.

Szabályosan mérve 15 centi hosszú, 5,5 cm széles, és 14 a kerülete.

Így nem is csoda, ha nem jön rám rendesen egy átlag koton.

Az meg baromság, hogy a nők 18 felett élvezik csak, esetleg azok, akik 20 centis dildóhoz vannak szokva.

2019. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ekkora-e az átlag, de ezek után nem meglepő, hogy akinek valóban nagy van, az miért szenved pl. óvszerkereséssel.

18/F

2019. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!