Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mar valakinek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valakinek ilyen szexualis elmenye? (Nők)

Figyelt kérdés
Van egy fantaziam amit evek ota jobban felizgat mint barmi mas es iszonyuan szeretnem atelni de eleg kenyes szitu... az az egyik legnagyobb szexualis almom hogy elmegyek nogyogyaszhoz nyilvan maganpraxisba es az orvos ha elejtek nehany finom celzast veszi a lapot es ott a kezeloszekben megujjaz kinyal es megdug. Annyira vagyom erre! De nyilvan ez magyon kenyes dolog mert gondolom kevesen kockaztatjak a praxisukat. Esetleg volt mar valakinek ilyen elmenye tapasztalata? Vagy erezte mar hogy nogyogyasz kaphato lenne ilyenre? Akkor legyszi annak adjatok meg az elerhetoseget:D na de viccen kivul tenyleg erdekel

#Nogyogyaszszex
2019. jan. 26. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát amelyik nőgyógyász kapható lenne ilyesmire nem sokáig praktizalna már.. Tekintve, hogy nem is ismeri a pacienseit, még ha kérek perec elmondod ezt neki se fogja megtenni mert ha mondjuk utána jól felnyomod az orvosi kamaranal, vagy a rendőrségen akkor is ő húzza a rövidebbet. Így nem nekik ez nem lenne sehogy se kifizetődő lehetsz akármilyen bomba nő. Max ha a párod nőgyógyász akkor bevallalja, de csak úgy egy doki nem fogja ezt tenni, nem ezért tanult évekig.
2019. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Aszexuálissá válik idővel a legtöbb nőgyógyász a férfiak közül, őket már képtelen egy idegen nő vaginájának a látványa felizgatni. Nehéz dolgod lesz.
2019. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez eljátszható, megszervezhető, Medical fetish a neve. Én régóta űzöm, viccen kívül. Sok saját eszközt gyűjtöttem össze. F, 39, dom
2019. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen pont az elso ket valaszolo valasza miatt gondoltam mindig is azt h ez csak egy alom marad vszeg orokre.

Megjatszva mar nem igazi ugy nem izgat fel az egesz

2019. jan. 26. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

ismered, mit mond a nőgyógyász este, munka után a kocsmába lépve?

-végre, arcok!!!

2019. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Menj el nőgyógyászhoz és próbáld meg, bár sok esélyt én se látok rá, de sose tudhatod. Drága próbálkozások lesznek ezek, felénk egy tizes... :/
2019. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlo, de nem nogyogyasszal, hanem ortopedian asszisztenssel...akkor pillanatnyilag nem jott be a helyzet, de utana filoztam rajtam milyen lett volna...28/L
2019. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan csajt, aki a nőgyógyászával jött össze.

Na, ha párkapcsolatban vagytok, akkor meg is történhet.

De egyébként....

2019. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem volt. De az elérhetőségét nem adom meg, mert kedvelem és nagyon jó orvos. Nem történt meg minden, de emlővizsgálatnál nagyon sokáig időzött, aztán simogatta, gyúrta a melleimet. Közben beszélt, már nem emlékszem konkrétan miről, de valami szakmait. A hangja pedig remegett végig, a szemén is látszott, hogy felizgult. Én is.
2019. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!