Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az jó pont ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó pont ha egy férfi kitartó a nyalásban?

Figyelt kérdés
Addig csinálja ameddig a partner el nem élvez. Ez mindenképp előnynek számít nálatok? Elég sok önző pasirol hallani gondolom.
2019. jan. 26. 13:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
Én undorítónak tartom a punci nyalást, egyszer próbáltam de nagyon nem jött be. Nem tartom magam önzőnek mert nem várom el egy nőtől sem hogy orálisan kényeztesse a farkamat. Ujjazni szoktam az sokkal jobb mert közben izgathatom a nyelvemmel a lány mellbimbóját és tudunk csókolózni is és látom a reakcióit.
2019. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hat pedig elég önzőség, mert ha te nem is igényled az oralt (pedig de) attól még a lány akit szeretsz igényli a nyalást. Legfinomabb dolog az eper fagyi után persze.
2019. jan. 26. 15:07
 13/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem önzőség. Téged bénán ujjaztak meg eddig ha a nyalást jobbnak tartod. Sokkal intenzívebb női orgazmust lehet ujjazással elérni mint nyalással.
2019. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azért az durva lenne ha férfi létemre megujjaznának szóval ne magyarázz.:D
2019. jan. 26. 15:12
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Ujjaztak már jól meg, de számomra a nyalás sokkal érzékibb, és finomabb. De ha ujjaznak miközben nyalnak az maga a mennyország. Persze izlések és pofonok.
2019. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval:)
2019. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen de ez ritka mint a feher hollo:(
2019. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Drazicc ***** válasza:
47%
Ha salátapuncija van a csajnak akkor tényleg nem olyan kellemes nyalni, amikor meg babapunci azt viszont reggeltől estig.
2019. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#13 nem tudom nő vagy, vagy pasi, de bármelyik is, elég nagy butaságot írtál. Ha nő vagy, akkor te is az a tipus vagy, aki azt hiszi minden nő pont úgy működik, ahogy ő. Pedig nem. Ha meg pasi, akkor nem vagy tisztában vele, hogy igenis sok nőnek sokkal nagyobb élvezet a nyalás. Ha engem nem nyalna ki a párom, akkor nem lenne orgazmusom. Ujjazhat bármeddig, jó, persze, de nem tudok elélvezni. Soha nem tudtam behatolástól, magamnak se, más által se. Ha ujjal ingerlik a csiklóm, az meg nekem nem ugyanolyan, mint mikor nyalnak. Sokkal nehezebben élvezek el. Ahogy előttem is írták, nyalás közben ujjazás meg a legjobb. Ha nem nyalna ki a párom, nem is maradnék vele. Ha meg valaki ennyire undorodik a nyalástól, ahogy az egyik kommentelő írta, az számomra megkérdőjelezi szexualitását. Alapból, hogy lehet undorodni annak a nemiszervétől, akit szeretek?? Nekem ez magas... 😅
2019. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én szeretek nyalni, csak nincs kit. Szóval ha valaki szeretné, írjon:'D
2019. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!