Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha alkalmi szexnél is úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha alkalmi szexnél is úgy bánok a lánnyal, mintha a barátnőm lenne?

Figyelt kérdés

Tehát fontos az hogy előtte simogassam, puszilgassam, dicsérjem, meg persze az hogy ő is élvezze. És én úgy bánok vele mint egy olyan lánnyal akit szeretek. Nem akarok anált, és nem élvezek arca, meg ilyenek.

Ez baj, eddig bejött ez a lányoknak, viszont az egyik lány azt mondta hogy túl érzelmes vagyok. Ez tényleg ekkora baj? Attól hogy alkalmi attól még neki is van lelke, nem?:D


2019. jan. 25. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is ilyen vagyok!
2019. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj:)
2019. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Az ilyen "bánásmódból" még tartós kapcsolat is kialakulhat! f.
2019. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, bár nekem kimondottan 1 éjszakás kapcsolatom még nem volt. Bár most ott tartok, hogy még azt is "bevállalnám", mert annyira magányos vagyok.


30f

2019. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem alap
2019. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy baj!

Csak számolnod kell majd azzal is h a csaj ez miatt a viselkedésed miatt elkezd irántat többet érezni, és azt fogja hinni h te is iránta.


L

2019. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

6-os válaszoló, szerintem az ilyesmit érdemes tisztázni még szexkapcsolatban is. És akkor nem lehet belőle baj, csak +élmény.


Legalábbis nekem fontos az ilyen jellegű intimitás. Szóval lányok, írhattok bátran.

2019. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


6os vagyok. Hiába beszéled meg egy nővel h csak alkalmi dolog van köztetek, ha közben nem azt érezteted vele.

Persze nem azt mondom h rideg legyen a csajjal mert az sem jó, de ha ilyen odaadó, kedves pasi akkor nálunk csajoknál akarva akaratlanul is elgondolkodunk azon h lehet h a pasi többet érez irántunk mint ami...

2019. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ti lányok túlpörgitek a dolgokat. Akkor is ha pozitív ér, meg főleg akkor, ha negatív. Ejjh... :D
2019. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Így van már a kérdésnél leírtaktól is olvadok, mert a legtöbb férfi nem teszi ezeket meg.

2019. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!