Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha nő létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nő létemre jóval hamarabb elmegyek, mint a férfi?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy tovább bírjam?
2019. jan. 25. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gáz, ha annak érzitek. Ha mindketten élvezitek a szexet, akkor miért lenne baj? Baj akkor van, ha legalább egyikőtök nem élvezi.
2019. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Inkább adj hálát az égnek érte.
2019. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az tök jó. Legalább többször élvezhetsz, amíg a másik is a csúcsra jut. Szerintem ne törekedj arra, hogy visszatartsd az élvezetet.

Persze Te tudod, mit érzel, de nem kellene, hogy gáznak gondold.

2019. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért baj? Csináljátok tovább azt ennyi. Neked nincs ami lelankadjon :D
2019. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!:) Nekünk férfiaknak ez sokkal izgatóbb,mintha nem tudnál elélvezni például!:) Szerintem baromi szexi,ha hamar elélvez a nő az aktus alatt,akár többször is. Nekem az király érzés!:) 38/F
2019. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha nem válsz utána érzékennyé. A feleségem is hamar elmegy, de akkor igyekeznem a kell, mert már utána nem jó neki. Pont ezért kizárt nála a többszöri orgazmus.
2019. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha bírod utána tovább, amíg a pasi is elmegy, akkor nem baj. Ha elmész és utána kellemetlen tovább folytatni a szexet, akkor a pasinak rossz, hogy sosem tud szex közben elélvezni, ezt megunhatja. Ha mázlid van találsz egy gyorstüzelőt, akivel egyszerre élveztek el.

Párom mesélte a kapcsolatunk elején, hogy az exei mind hamar elélveztek, és utána abbahagyták, mintha tök természetes lett volna, hogy párom nem akar elélvezni. Egymás után több ilyet kifogott, aztán jöttem én. (Hasonló tapasztalataim vannak, csak az ellenkező nemmel, az exeim gyorsan elmentek, és eszükbe sem jutott élvezésig nyalni.) Az első szex párommal 3.5-4 órán át tartott, brutál jó volt, 7 év után is ha lehetne egy aranyhalas kívánságom, az lenne, hogy újra átélhessük. Mindkettőnknek ez az "úristen, végre" szex volt, ami persze azóta csak mégjobb lett, de nagyon jó emlék, és már ott tudtam, hogy ő az igazi. ;)

Bocsi, elkalandoztam. A lényeg, hogy ha nem bírod orgazmus után folytatni de megtalálod a hozzád illőt, akkor nem baj. De ha a pasi többet akarna, akkor egy idő után bele fog unni. Ahogy egy nő is beleunna.

2019. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Legalább a pasit nem kell annyira megdolgoztatnod h orgazmusod legyen.


De ha téged ez ennyire zavar, akkor ha érzed már h orgazmus közeli álapotban vagy akkor mond a pasinak h lassítson, vagy áljon meg egy kicsit. Így tovább tudod húzni.

2019. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
ez a legideálisabb
2019. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy fontos tényezőt még mindig nem osztott meg velünk a kérdező: orgazmus után folytatódik a szex vagy nem? Mert ha nem, akkor gáz.
2019. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!