Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha "nem jön rám" egy óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "nem jön rám" egy óvszer, mit rontok el? Egyszerűen a makknal lejjebb nem bírom lehúzni. Nem fordítva veszem fel.

Figyelt kérdés

Rárakom a péniszem csúcsára, egyik kezemmel csippentve a tetejét, másik kezemmel görgetve, de nem megy le, mintha a makkom túl száraz vagy nagy lenne. Kicsi az óvszer? Átlagos méretem van pedig.


Eddig nem kellett óvszert használjak,előző barátnőmnél fogamzásgátlás volt. Ez kimaradt. Hiába néztem meg 100 tutorialt, tuti jol csinalok mindent megsem mukodik.


Off kommenteket legyszi ne írjatok. Köszi a segítséget


2019. jan. 25. 14:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem értem a lepontozást én sem, hasznos volt pedig:D Vékony fütykösűek sértve érezték maguk.
2019. jan. 25. 18:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért pontoztak le, mert a sok kisfarkú irigykedik. Emiatt ha valaki a nagy farkával kapcsolatos problémára kér segítséget, akkor a válaszolókat mind lepontozzák,holott a válasz hasznosságát kell értékelni, nem pedig azt, hogy tetszik-e vagy sem.
2019. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekemis ugyanez a bajom

4,5 cm vastag vagyok(olyan 13cm kerület) és a durex 56os csak a feléig megy ami nem lenne baj csak iszonyatosan szorít és már durranásig daganak az erek a farkamom ami kicsit ijesztő látvany :l

2019. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!