Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha "nem jön rám" egy óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "nem jön rám" egy óvszer, mit rontok el? Egyszerűen a makknal lejjebb nem bírom lehúzni. Nem fordítva veszem fel.

Figyelt kérdés

Rárakom a péniszem csúcsára, egyik kezemmel csippentve a tetejét, másik kezemmel görgetve, de nem megy le, mintha a makkom túl száraz vagy nagy lenne. Kicsi az óvszer? Átlagos méretem van pedig.


Eddig nem kellett óvszert használjak,előző barátnőmnél fogamzásgátlás volt. Ez kimaradt. Hiába néztem meg 100 tutorialt, tuti jol csinalok mindent megsem mukodik.


Off kommenteket legyszi ne írjatok. Köszi a segítséget


2019. jan. 25. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
majd én segitek feltenni :P
2019. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jó a méret? Nem a pénisz hossza számít, hanem a kerülete, e szerint vannak méretezve. Esetleg vegyél egy nagyobbat, és nézd meg.
2019. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Le kell görgetni.
2019. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom az óvszerekkel :D

Én a Skyntől a large-ot vettem mindig, de annál is ez a bajom volt mindig. Nekem sajátos technikám van, hogy miként lehet felhúzni :D

A legörgetés nem használ. Nekem speciel a makkra se könnyű felhelyezni.

2019. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Nem is tudom, hogy másnak görgetéssel, hogy megy fel. Nekem sose ment úgy.

2019. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Ami szerinted átlagos nálunk, az nem átlagos Európában. Nem a 12 centi hosszú és 11,5 körkerületű az átlag nálunk, meg globális szinten. Te sem ez vagy valószínűleg. Te is azt gondolod a 4,5 átmérőjű, vagy 14-14,5 körkerületű péniszedről, hogy átlagos. Ami igaz is, az egy átlag méret intervallum felső értéke.

De Európai átlagban az már nagynak számít, ezért az óvszergyártóknak az már nagy méretnek számít. Egy ilyen méretre min 60 mm-es óvszerátmérőt kell venni, de lehet inkább 64-est. Az átlag óvszer 56 mm-es. Amire nincs írva semmi, az akkor szintén standard 56mm-es. De lehet XS, S, M, L, XL és XXL jelzés van ráírva. Akkor az M az 56 mm-es. Az 3,9 centi átmérőig van ajánlva.

Mellesleg a hossz is számít. Mert az M-es óvszer az 16 centiméterig nyúlik biztonsággal. Persze nem gyakori, de létezik 3,9 centi vastag és 20 centi hosszú pénisz is. Viszont, ha annak a partnere beengedi mélyen és neki csak 75%-ig ér, akkor az óvszer vége az bekerül a vaginán belülre és felgyűrődhet. Szóval ez nem teljesen igaz, hogy a hossz nem számít az óvszernél. Általában nem számít.

Ha gondolod én linkelhetek neked helyet ahonnan én is veszem az XL-es óvszert. De csak privátban, mert reklámozni nem lehet. Személyes átvétel az azonnal, hogy ha neten rendeled és a boltról kívülről nem lehet tudni, hogy átvételi pont is. Ez által diszkrét.

Annyit megsúgok, hogy az 56 mm-estől eltérő méretet nem fogsz találni az általános óvszer árusító helyeken.

2019. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Utolsó, neked külön köszönet. Lemérem a kerületem és jelentkezem:D Remélem ez volt a baj.
2019. jan. 25. 16:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom a nagy méretem miatt. Szerencsére mostani barátnőmmel nem kell használnom ovszert:).
2019. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os, kb pont annyit mértem kerületre:D
2019. jan. 25. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy miért pontozták le? Szerintem ennél senki nem adhat hasznosabb választ. Konkrétan gyakorlatban alkalmazhatja mindenki és megláthatja a különbséget. Aztán meg majd hálás lesz. De a szüzek had pontozzanak le, hogy van akinek van miért óvszert venni :D
2019. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!