Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az hogy mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy mostanában el kezdett izgatni a használt tampon, betét?

Figyelt kérdés

Ha rá gondolok egy hasznát tapmonra amit egy szép csaj használt akkor nagyon be indulok 😀

Meg én szoktam érezni a lányokon amikor épp menstruálnak, nagyon izgató szerintem.


Baj ha ez engem felizgat?

Szívesen kinyalnék olyan lányt aki épp vérzik.

De régebben pedig undorodtan ettől, nem tudom mi lett velem.


22 éves vagyok.


2019. jan. 24. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Intim kelyhet használó nővel mit csinálsz?

Ki veszed és le húzod mint a felest?

2019. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitöl van. Engem mindig is izgatott. Nagyon jo menstruálo nöt nyalni. A használt tamponokat is szeretem. Többször sikerült olyan helyet találni ahol hozzájutottam, de vásároltam is már.
2019. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat ez a dolog, es magasról teszek rá, h ki mennyire tartja betegesnek, vagy nem. Az egy dolog, h neki undorító, de nem is neki kell, h csinálja. Azt meg el kell fogadni, h vannak emberek, akiknek nem az, és kész. Számomra pl az análszex az undorító, mégsem oltogatom azokat, akik meg azt szeretik! Mindenki csinálja azt, ami jól esik neki egészen addig, amíg másokat nem sért vele!


Nos, én relatíve gyakran űzöm ezt a változatát a szexnek, elsősorban a párommal, de néha olyan is van, h a használt betétjével szórakoztatom magam picit (természetesen az ő hozzájárulásával). Mondjuk, nálam ez úgy van, h csak a párom menzesze, illetve a hozzá köthető dolgok hoznak izgalomba, egy teljesen random akármilyen bomba nő által használt betét az teljesen érdektelen számomra.

Egyébként tény, h simán tudsz venni a neten, én is ismerek olyan csajt, aki árul használt bugyit, betétet, tampont jó pénzért, de én azért vigyáznék az ilyennel. Ad egy, h bárki árulhatja. Te azt hiszed egy jó csaj, közben meg egy nagydarab zsíroshajú kocka akar egy kis mellékesre szert tenni és pl az anyja tamponját, a mamája betétjét küldi el... Ami azért elég illúzióromboló, valljuk be. Ha meg véletlenül mégis igazi és hitelesen ellenőrizhető a csaj, akkor meg az lesz a baj, h több nap, vagy akár egy hét is eltelhet, mire megkapod a "szajrét". Már pedig az úgy már elég veszélyes is lehet. Ugyanis, amíg a testen belül van a tampon, addig steril marad. Viszont onnantól kezdve, h kikerült, megtelepszenek, szaporodnak benne különböző baktériumok, és pár nap alatt rengeteg potenciális kórokozóval lesz teli. "Frissen" (kivétel után néhány percig) nincs baj vele, de utána már mérlegelni kell, h ér e ez annyit.

Én azt javasolnám, ha mindenképp akarsz szerezni ilyesmit, akkor ha van olyan csaj ismerősöd, akivel vagytok olyan viszonyban, h megkérdezhetsz egy ilyet tőle, akkor azzal jársz a legjobban. Esetleg, még ha van olyan női rokonod (unokanővér, nagynéni stb) akinek a higiéniai dolgai kielégítenék ezt a vágyad, akkor próbáld tőlük megszerezni valahogy. A lényeg az, h minél kevesebb idő teljen el a használat vége, és a nálad való kikötése között!

27/f

2019. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem nőként a saját vérem, azt is ha játszanak vele. Sőt, menstruáció alatt sokkal kívánósabb is vagyok! Nem kell ezt elítélni szerintem, aki meg elítélni az tegye csak, nem igazán érdekel a vélemenye.

19L

2019. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!