Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex jön. Mondjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex jön. Mondjam a páromnak az alábbit?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok sosem volt orgazmusom, nem is élveztem sosem a masztit.

Valszeg kezdetekben nem is lesz, de azt is el tudom képzelni hogy nem is fogom élvezni magát az aktust, mert még a vibrit sem élvezem. Persze tudom teljesen más lesz de bennem van a félelem.


A kérdés hogy nem akarom megbántani de hazudni sem. Mit javasoltok mit illik mondani ha nem fogom élvezni? Persze reménykedem az ellenkezőjében, nem úgy megyek neki hogy tuti szr lesz.


De mégis hogy fejezzem ki magam ha nem élvezem?


2019. jan. 22. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt mond el neki mint amit ide írtál!

Csak őszintén mondj el mindent.

Mert az őszinteség és bizalom nélkül semmit nem ér egy kapcsolat.

2019. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Hű de jó kapcsolat az ahol már nincs meg a bizalom és a kommunikáció és az őszinteség
2019. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hé ketteske..félreértettél. Nem hazudok, őszinte vagyok. De bunkó nem leszek. Szeretném megfogalmazni a lehető legfinomabban.
2019. jan. 22. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Igy mondd el, ahogy leirtad.
2019. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bummer ***** válasza:

Ne arra készülj fel mit mondasz utána, hanem előtte egy beszélgetést folytass vele a szexről. Mond el mindazt magadról amit ide vadidegeneknek le tudtál írni. Csak meg tudod beszélni azzal aki fontos akivel meg akarod tapasztalni.

35F

2019. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha Te aszexuális vagy, akkor lehet, hogy jobb lenne keresni egy szintén aszex párt...

Vagy képes lennél akár egy életen át úgy szexelni, hogy nem tudsz felizgúlni és élvezni?

2019. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19:18

Fogalmi zavarban vagy.

Az aszexualitásnak és a hüvely/csikló érzéketlenségének semmi köze egymáshoz.

Kérdező

Semmilyen módon nem tudsz elélvezni? A csiklód ingerlésével sem?

2019. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Nem sajnos. És már nem is igazán csinálom, ráuntam.
2019. jan. 22. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Na de várjál..te kívánod a szexet,fel tudsz izgulni?Vagy orgazmusod nincs?Mert nekem is az jön le,hogy inkább húzol az aszex. felé.
2019. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kivánom persze, nedvesedek.
2019. jan. 23. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!