Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak elmegy a kedve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak elmegy a kedve szex közben, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szex közben a barátom veszít a lelkesedéséből. Felizgatom, mindenféle klassz dolgot is szoktunk csinálni (beöltözés, szerepjáték, nem unalmas a szexuális életünk), az erekciójával nincs baj, alig várja, hogy nekem eshessen, aztán a behatolás után úgy érzem máris szétdurran, mondja is, hogy alig bírja tovább, majd érzem, hogy kezd enyhülni az izgalom. Van hogy másfél órán át nem tud elmenni végül. Mit tehetnék, miért van ez?
2018. dec. 28. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Sokat simogatja az egyszeműt a pali
2018. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de állítja, hogy nem.

Együtt élünk, az elmúlt napokban gyakorlatilag 0-24-ben együtt voltunk, így el is hiszem neki, hogy nem verte ki, így viszont eléggé zavar a dolog, hogy mi történhetett.


Előfordult már olyan is, hogy miután többször elélveztem kivette, lefeküdt mellém, gondoltam kényeztetésre vágyik, felülkerekedtem és rámszólt, hogy úgy érezte megvolt nekem, hogyhogy nem volt elég? És már nem is állt neki.

2018. dec. 28. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy mondjuk egy hónapig ténylegesen nem veri ki, csak szex, és nem nyúlhat magához. Ha így marad, akkor valami hormonális vagy keringési dolog lehet. De ez elég fura...
2018. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem a kiveres itt a gond. Teged unt meg szexuálisan.
2018. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeret, nem kívánja a szexet veled megunt unalmassá vált neki, rossz ezt így olvasni de tuti h ez van, ha új nöje lenne garantálom úgy állna neki mint a fagyos kutya lába
2018. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Beszélj vele. Keressetek fel pszichológust. Találjatok megoldást. Ennek lelki okai erősen valószínűek.
2018. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem olyan nemű vagy, amilyentől lenne ejakulációja.
2018. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A páromnak hasonló gondjai voltak mikor megszakításosan csináltuk. Mivel nem akart gyorsan elmenni, próbálta visszatartani, és utána lelankadt.
2018. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Tudom hogy ez nem boldogít,de nekem 42 évesen meg sem jön hozzá a kedvem.

Lehet hamar fellángol és azzal a mozdulattal el is inal neki.


Én szerencsére nem is jutok eddig el így nem megy el a drága időm a szexre.


Nálatok kicsit a szharáshoz tudom hasonlítani a szituációt mikor nekikészülsz letolod a gatyát ráülsz kezded tólni a kábelt majd mikor ki les a feje összezárod az ánusz rózsádat visszacsusszan felöltözöl és folytatódik tovább a nap.


Remélem azért tudtam segíteni...

2018. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg a legjobb noket is unja valaki. Egyszeruen masra vagyik. Ez van.
2018. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!