Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak elmegy a kedve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak elmegy a kedve szex közben, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szex közben a barátom veszít a lelkesedéséből. Felizgatom, mindenféle klassz dolgot is szoktunk csinálni (beöltözés, szerepjáték, nem unalmas a szexuális életünk), az erekciójával nincs baj, alig várja, hogy nekem eshessen, aztán a behatolás után úgy érzem máris szétdurran, mondja is, hogy alig bírja tovább, majd érzem, hogy kezd enyhülni az izgalom. Van hogy másfél órán át nem tud elmenni végül. Mit tehetnék, miért van ez?
2018. dec. 28. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megunt
2018. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mennyire stresszes most az élete?
2018. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Valójában eléggé stresszes, munka téren is elég nagy pörgés van náluk, anyagilag sem a legkiegyensúlyozottabb most. Tehát vannak ilyen gondok valóban.


Korábban sem volt egy gyorstüzelő, volt, hogy nehezére esett elélveznie, de legalább a kedve megvolt, nem hagyta abba, miután úgy érezte elérte a célját, azzal, hogy engem kielégített.


Vagy örüljek neki, hogy legalább nekem örömet akar okozni? De nagyon nehezemre esik látni, hogy én nem tudom neki ezt viszonozni. Saját magának is nagyon sokára élvez el, az elmúlt egy hónapban egy olyan együttlétünk volt, hogy elélvezett, akkoris végül a kezétől és irtó nehezen.


Talán ha nem tartana szexinek nem esne nekem sem, igaz? Akkor nem vágyna rám? Nem akarna kielégíteni?


Ha megunt volna attól még ugyanúgy nekem esne?

2018. dec. 29. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!