Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a lánybúcsún?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a lánybúcsún?

Figyelt kérdés
Hallottatok már olyanról, vagy voltatok olyan lánybúcsúban, ahol a menyasszonnyal lefeküdtek? Ilyen tényleg van?

2019. jan. 22. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Kocsmában 3 feles meg 5 sör után van ilyen.
2019. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha akarod, te dugás helyett elmagyarázhatod neki az ősrobbanás elméletét is.
2019. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Hogy ne lenne?

Viszont nem olyan gyakori szerintem.

2019. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menyasszonnyal kapcsolatosan még nem, de olyanról simán, hogy a csapat többi tagja közül valaki összejött egy sráccal. :)
2019. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ocsmány ember aki ezt megteszi.
2019. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok. Ha csak mem nyilt a kapcsolat;)
2019. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én hallottam ilyenről, el is maradt az esküvő.
2019. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

vannak sztorik, ugyanúgy vannak legénybúcsún is ilyenek. Sokszor vásárolnak a "barátok" ilyen szolgáltatást.

De nem csak leánybúcsún van ilyen, sokszor maga az egész esküvő stressz és az "ő lesz most már csak a szexpartner" félelem bejön.


Engem például leszopott egy menyasszony egy egyetemi buliban. Mind a ketten külsősök voltunk, egy közös ismerősünk volt, én elmentem inni és táncolni, a lány pedig látogatta a közös ismerőst és ott aludt nála. A lényeg, hogy valahogy beszerveztek arra, hogy menjek fel a csajjal és mivel mindenki spicces volt, el lett magyarázva, hogy a csajt a pasija eljegyezte (első szerelem, fiatal eljegyzés), még nincs dátum kiírva, de mivel még fiatal a lány, ezért parázik és hát sosem volt más pasival még. Nem akarja megcsalni, de még sosem látott más pasit meztelenül. Lényeg, hogy megnézte és játszadozott vele, majd leszopott azzal, hogy ki akarja próbálni mással.


Valamilyen szinten érthető, hogy egy leány+legénybúcsún miért történnek hasonlók, főleg ha még a barátok is cinkosok és nagyon erősen támogatják

2019. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb, amin én voltam, unalmas ivászatos volt, meg bolond játékok.

De egyszer voltam olyanon, ahová meghívtunk egy táncos fiút, aki konkrétan a menyasszony kezébe , meg szájába adta, szegény meg eléggé részeg volt, így sodródott az árral.

szóval vannak ilyenek, akik biztos belemennek szexbe, de a sima orál, kézimunka inkább az elterjedtebbek lánybúcsún szerintem.

2019. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Én olyant is hallottam, hogy esküvőn megtörténik.

Akkor a lánybúcsúba inkább belefér...

Egyik sem etikus, de az élet produkál ilyeneket!

2019. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!