Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, belemenjek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, belemenjek a párom ajánlatába vagy ne alázzam meg ezzel?

Figyelt kérdés

A páromnak nincs túl nagy szerszáma, olyan 12cm és vastagságra sem az igazi, szex közben csak orálisan vagy ujjazással tudok élvezni és ezt ő is tudja. Múltkor felvetette, hogy nagyon szívesen venne nekem pénisz rátétet amit a szerszámára kell húzni mint egy "protézis" ezáltal nagyobb lesz a cerka, igaz nem a sajátját használná mert az benne lenne ebben a dildo szerű dologban. Már mutatott is párat neten és nagyon élethűek, bőr tapintásuk van, ki is néztem egy 19cm-t :) én szeretném már kipróbálni egy nagy mérettel de nem csalnám meg emiatt a páromat, ha belemegyek ebbe azzal megalázom szerintetek?

L 28


2019. jan. 21. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ő vetette fel neked nem? Tehát tud a problémáról, jót akar neked. Szerintem ez becsülendő. Próbáljátok ki, mit veszíthettek.
2019. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha ő vetette fel akkor nem hiszem. F.
2019. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak nem akarom hogy szarul érezze magát emiatt, hogy kevés nekem stb.
2019. jan. 21. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem örömet akar szerezni. Mondd meg neki hogy nem csak te mondhatod erről ha nem tetszik mégsem mikor kipróbáljátok, hanem ő is.
2019. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Rendes csaj vagy, szerintem bele mehetsz, de biztositsd rola h imadod a kis szerszamat is.
2019. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lacika már megint larpolsz?
2019. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Péniszköppeny egy próbát megér

25L

2019. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

"olyan 12cm és vastagságra sem az igazi, szex közben csak orálisan vagy ujjazással tudok élvezni"


Akkor borzasztóan rossz a technikája.. a 12cm-s vékony farok is nagyobb mint az ujja.


Jó, de tegyük fel igaz a kérdés. Akkor viszont az a válaszom, hogy igen, próbáljátok ki. És nem, nem aláznád meg ezzel. Örömet szeretne neked okozni, ebben nincs semmi megalázó:)

2019. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, meggyőztetek, köszi a bíztatást :)
2019. jan. 21. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:

figy, igen, ez két élű fegyver, lehet besértődik ha nagyobb lesz az orgazmus mint a farkával, de ő ajánlotta fel, szerintem inkább örülni fog, hogy talált egy alternatívát. Én nekem nem a mérettel, hanem inkább az idővel van bajom és hát mi is kipróbáltunk több játékot, mert alapból én viccesnek találtam őket és persze megfelelő játék tényleg hatalmasat tud dobni a dolgon. Igen, picit furcsa érzés, hogy egy műfaroktól megy el párom, de igazán féltékeny sosem voltam, mert sokkal jobban örülök annak, hogy a párom kielégül mint hogy én ezen mérgelődjek. Azon szoktam mérgelődni, ha nem sikerül neki, főleg ha rajtam múlik. Inkább bármit megteszek, de legyen jó neki.


Amúgy az a pénisz nagyobbító annyira nem jó, elég gagyi anyagból csinálják és bűzlik is, de ti tudjátok. Én inkább vibrátort vagy műfarkat választanék, csakis szilikont és persze kötelező a síkosító (mindenhez kell síkosító!!!)


De ti tudjátok, mi is vettünk sok hülyeséget ami részét ki is dobtuk, mert bűzlött vagy gagyi volt, vagy nem adott semmit. Ma már inkább valami drágább, minőségit veszünk, mert azt tudjuk, hogy évekig használjuk. Eddig ha olcsót vettünk, az 1-2 használat után ment kukába, mert semmit nem hozott

2019. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!