Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiúkról akiknek sosem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Nem azért nem volt mert nem a lányokat szeretem, hanem így alakult, sajnos.

Engem nagyon zavar, és szégyenlem magam. Mert aki ismer az tudja hogy nem volt még, és nagyon kellemetlennek érzem magam emiatt. Kb 17 éves korom óta vágyom barátnőre.:(

Most 21 vagyok:(

Szinte egész nap szomorú vagyok hogy nincs akit szeressek:(


2019. jan. 19. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez nálam már 16 évesen elmúlt, túltettem magam azon, hogy soha nem lesz senkim én most vagyok 20 és már egyáltalán nem érdekel, hogy szeressen valaki, ( mondjuk engem nem is lehet ). De ha ennyire baj akkor regisztrálj társkeresőre... Ja figyi, megnyugvás képen, hogy van nálad is furibb ember, én heteró vagyok és nem beszélgettem lánnyal 5 percnél tovább soha.
2019. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó Neked, de miért adod fel?

Én 16 évesen még nem foglalkoztam ezzel.

2019. jan. 19. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy az a 21 éves srác aki állandóan itt siránkozik gyakorin, hogy nincs barátnője? Mire vársz, hogy a szádba repüljön a sültgalamb!? Ismerkedni kéne, nem itt istápoltatni a lelked vadidegen emberekkel.
2019. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi szégyelnivaló nincs benne . Viszont ha társat szeretnél akkor keresni kell . Néha az ember belesüllyed ilyen szomorú hangulatba, de ebből ki kell mászni és újult erővel nekifogni a dolognak.
2019. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22 éves lány vagyok és nem tartanám cikinek. Ismerek egy fiút aki 2 évvel idősebb nálam és szintén nem volt csaja. Sőt talán nem is szexelt még. Jah és baromi helyes. Igaz tétlenül néztem de cikinek nem hiszem h ciki. Én ilyenkor elgondolkodnék vajon miért? Sok pasi van aki nem akar elköteleződni vagy nem tekinti a nőket egyen rangúnak. A te esetedben nem ez van ugye. Vannak akik nehezen ismerkednek mert félősek és csendesebbek. Vannak akik undorodnak a mai tizen és huszon évesektől. Amit nem csodálok hisz 80%-ban tömeggyártmányok 20kg vakolattal. És vannak akik hiába találnak normális lányt elutasítják.. Sajnos nőként is tudom milyen szar ez. Kisebb koromban voltak pár hetes románcaim, de 18 éves korom óta szingli vagyok. Vágyok a szerelemre de sajnos válogatós vagyok (nem a külsőségek miatt hanem mert egyszerűen nincs meg a vonzalom és a kellő érdeklődés)
2019. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszene egy fiú és megtudnám, hogy még nem volt barátnője, akkor nagyon örülnék.
2019. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem probélkozz fiu oldalon,ott biztos nagyobb eselyed lesz,h szeressenek
2019. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy vele is biztos kib*szott az élet mint velem.

29F

2019. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom náald mi lehet a gond, én leírom a sajátom. Idősebb vagyok jóval mint te, és sosem volt barátnőm, de nem azért mert nem akartam hanem mert ronda és alacsony vagyok (170cm) simán átnéznek az ilyeneken és a csírájánál elfojtják a próbálkozást.. Az egyik ismerősöm jól megmondta. Figyu a nők buknak a humoros pasikra.... -> persze ha mellé magas és jóképű is vagy.
2019. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Karena26 ***** válasza:

Kedves szüzek (fiúk és lányok)!

Azt gondolom rólatok (rengeteg sorstársammal együtt, akik most mélyen hallgatnak), hogy irtó mázlisták vagytok! Bárcsak én is közétek tartozhatnék!!!

Mivel még nincs tapasztalatotok, nem is tudjátok, hogy milyen szerencsés helyzetben vagytok!


Hallottatok már a legújabb tudományos felfedezésekről, miszerint a "bevésődés" (igen, pontosan úgy, mint az Alkonyat-sorozat farkasfiújánál volt), valóban így működik az embereknél is? A férfiaknál ez drasztikusabb lenyomatot hagy, olyannyira, hogy nem lehet átírni később, míg a nőknél árnyalhatóbb a dolog, ha sikerül egyszer szerelemből együtt lenniük valakivel.

A pasiknál úgy működik: ha kialakult már az érzelmi kötődés a nővel az első alkalomra, akkor a nő vésődik be - ezért ezek a férfiak később minduntalan ugyanazt a típust keresik, mint az első volt, mintha beakadt volna náluk valami. És be is akadt valójában. Ha később más karakterű, testalkatú, személyiségű nőnél állapodnak meg, sosem lesz az igazi számukra, soha nem fogják átélni azt a komplex testi-lelki élményt vele, mint az elsővel!

Ha a pasi érzelemmentes szexkapcsolatot létesített elsőként, rosszabb a helyzet: ugyanis a partner (nő vagy férfi!!!) személye helyett a környezet és a szituáció (pl állva a diszkó retkes mosdójában egy 14 évessel/ passzívan "elszenvedve" a dolgot egy anyjakorabeli lepukkant prostitól) vésődik be. És mi van akkor, ha gyerekkorában egy családtag, vagy rokon, esetleg kamaszkorában egy fiú osztálytársa közeledik hozzá először szexuális? Pech.


Szóval... Mindezeket tudva: nektek még lehetőségetek van az igazit "rögzíteni", akivel kölcsönösen szeretitek, tisztelitek, becsülitek, vállaljátok fel egymást egy élethosszig tartó kapcsolatban, élethosszig tartó frenetikus, test-lelki-szellemi szinten kielégítő, rendszeres szeretkezésben részesülve! :)


Na, akkor kinek van oka itten az orrát lógatni??? ;)

2019. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!