Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az oka annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak ha valakinek meg 20 éves kora után sincs barátnője?

Figyelt kérdés

Szerintem az a normális ha valakinek tízen éves kora vége felé talál párt.

Én 22 vagyok de nekem még nem volt barátnőm, ami már nagyon idegesít.

Szerintetek ennek mi lehet az oka leginkább?

Lánnyal voltam már, de nem voltam beléjük szerelmes. És ez nekem nagyon hiányzik hogy nem tudom hogy milyen szeretni egy lányt 😥


2019. jan. 19. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő
2019. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi ő???
2019. jan. 19. 11:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá ennyire,mert annál rosszabb lesz és esetleg beletaszítod magad egy olyan kapcsolatba ami pusztán csak egy illúzió lesz. A szerelem mindig a legváratlanabb pillanatban, kopogás nélkül jön ;-) Légy még egy kicsit türelemmel,lehet eddig rossz helyeken “kerested”!
2019. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg 26 vagyok, és nekem sincs. A párválasztási piac telítettsége az oka. Az a korosztály, amiben keresgélsz, a legnépszerűbb az összes férfi korosztály körében.
2019. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30 feletti nők meg vagy gyerekesek már, vagy ott is ők szelektálnak.... igy van ez barátom
2019. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan semmit nem tudtunk meg rólad, és így elég nehéz véleményt mondani.

Sejtésem szerint a természetedben keresendő a válasz.

2019. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos voltál már szerelmes, ha más nem az osztálytársadba vagy valami helyes lányba akit az interneten láttál. A második az igaz csak plátói, de nem vagyok hajlandó elhinni hogy nem ismered az érzést
2019. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak, akik nem tudnak szerelmesek lenni. Vagy csak nagyon sok idő után, de a legtöbb lány addig otthagyja őket. Volt már nekem is ilyen barátom, de természetesen elhagytam, mert nem éreztem azt, hogy fontos lennék neki. De ne add fel, biztos megtalálod majd azt, akit szeretni tudsz :)

22L

2019. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan 30 éves pasit, aki még soha életében nem is csókolózott.

Szóval no para

2019. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én ismerek olyan 30 éves pasit, aki még soha életében nem is csókolózott.


Szóval no para"


Én meg ismerek olyat, aki halva született. Szóval no para!

2019. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!