Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek ez túl ijesztő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek ez túl ijesztő lenne?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem el a barátom szüzességét, 3 év van köztünk, én vagyok az idősebb. Egyáltalán nem férfias típus és mivel én a (szub/dom) szerepekkel teljesen oké vagyok így előhozakodnék neki egy felcsatolhatós játékkal.

Nagyon megrázó lenne a kis lelki világának így 2 héttel az első után? Most közölte be hogy nem egy nagy szám a szex,azt hitte ez lesz a legjobb élménye a világon. Ezt eléggé magamra vettem és szeretném éreztetni a kis nyomorékkal hogy mi a nagy szám. Túl sok, túl hamar?



2019. jan. 19. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

fém erényöv aliexpressről majd felcsatolhatóssal csináld meg hátulról..


két hét után kicsit talán még gyors, legyen inkább három.

2019. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért de valahogy szinte már kézzel fogható a levegőben a cinizmus. Köszi, vettem az adást! Várok nem is egy, de még plusz két hetet! Annyi már csak elég, nem? Aztán jöhet a folytatás.
2019. jan. 19. 18:43
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem nagy szám a szex? Ilyen kevés lennél

Szerintem add meg a kis nyomorultnak

2019. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért nyomorult? Mert nem jön be neki valami? Esetleg nem az a kedvenc dolga?
2019. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagy!
2019. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én imádnálak :D

26/F

2019. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Szub dom, meg alárendelt, meg még mifszom. Ez valami újabb eberráció?
2019. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
92%

Azert ne vessük már máglyára a kérdezőt. Domináns, nyilván büszke nő. Hogy mondhat olyat egy férfi neki, hogy "nem nagy szám"? Ha nem jó valami, akkor normálisan meg kell beszélni, valamint ha annyira kis puhapöTs, hogy nem nyitja ki a száját, hogy neki hogy jó, akkor ne panaszkodjon. Nekem, ha valaki azt mondaná így, hogy "nem volt nagy szám", közölném vele, hogy kívülről zárja be az ajtót, köszönöm.

Ha valami nem jó a szexben, azt meg kell beszélni, nem pedig a másik lelkébe, önérzetébe taposni.

2019. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!