Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy nem így éreznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem így éreznek a nők, de ijesztő ha engem ennek a gondolata valamiért mégis izgat?

Figyelt kérdés

Szóval érdekes az egész mert egyáltalán nem vagyok erőszakos sőt agresszív sem.

Viszont idővel rájöttem, hogy szex közben furcsa gondolatok járnak a fejemben, méghozzá az, hogy amikor dugom a barátnőm (tehát nem előjáték közben, hanem amikor konkrétan benne vagyok a farkammal) közben arra gondolok, hogy ő ettől kitágul és ez annyira fáj neki, hogy ezért szex után majd csak feküdni fog tudni és ezért nem mehetünk sehová amíg össze nem szűkül újra, mert különben addig járni sem bír majd. És maga a gondolat izgat fel, hogy a "frissen dugott punci" miatt nem tud majd mozogni, csak mocorog és fészkelődik mert fáj neki és tág.

Persze tudom ilyenről szó sincs, hiszen egy hevesebb szeretkezés után sem válik mozgásképtelenné egy nő sem..

Nem is tudom, hogy honnét jön ez a gondolat, vagy mi a háttere.. de elég gyakran fantáziálok erről szex közben. És ami azt illeti nagyonis felizgat mikor ezek a gondolatok cikáznak a fejemben szex közben.


Valakinek valami ötlete van arról, hogy mi okozhatja/idézheti elő ezt?



2018. szept. 24. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Every day we stray further from God.
2018. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az uralkodásról van szó,hogy kiszolgáltatott állapotban van..ilyesmi háttere lehet
2018. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nő vagyok, de ilyen fétisről, vagy minek nevezzem, nem hallottam még. :)


Egyébként ha már valami ki tud tágulni jobban, meg fájhat utána kicsit, ha intenzívebben meg van rakva, az a végbél anális szex után.

2018. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Dugd fenékbe és lehet, hogy lesz ilyen hatása ;)
2018. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:
39%
Fontos, hogy fájdalmat "érezzen"?
2018. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
... és alacsony a kerítés.
2018. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!