Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon természetellenes ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon természetellenes ez a ruhafétisem? 25/F

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem igazán tud önmagában felizgatni egy meztelen női test, viszont sokkal jobban be tud indítani, ha bizonyos ruhákban látom őket. És itt most nem a klasszikus combfixre, fűzőre meg az egyéb ilyen szexualizált darabokra gondolok, hanem sokkal hétköznapibbakra.

Szeretem például ha uniszex -vagy férfifazonú pólókat visel egy nő, pláne ha kicsit bő méretűek is rá és nem annyira passzosak.

Az ingeket is bejönnek: kockásak, csíkosak vagy egyszínű fehérek, mindegyik típusból létezik olyan, ami tetszik. Itt is bejönnek a férfidarabok (szintén kicsit bő méretezéssel), de persze a női változatokból is bőven van olyan, amelyek meg tudnak mozgatni.

Nagyon bejövősek tudnak lenni számomra például a koktélruhák is.


Hosszasan sorolhatnám még a listát és a példákat. A lényeg, hogy ha ilyen ruhákban látok egy nőt (akár a valóságban, akár a filmekben), és ha megfog engem az adott ruha színe/mintája/anyaga/fazonja, rögtön azt érzem, hogy olyan jó lenne odabújni hozzá és magamhoz ölelni.

Fiúk, van még itt olyan, aki hasonlóan érez bizonyos ruhák kapcsán?

Lányok, nektek ez nagyon kiábrándító tulajdonság lenne egy pasiban?

Légyszíves a korotokat és nemeteket is írjátok le.


Remélem normális válaszokat kapok :)



2019. jan. 19. 13:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez nem fétis és nem fura, sokkal inkább aranyos és imponáló hogy mikor bugyi- pólóban (tehát pizsiben) vagyok odabújnál hozzám:)

19L

2019. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat :)
2019. jún. 17. 20:51
 13/19 anonim ***** válasza:

nekem a barátom hasonló. mondjuk felizgatja a meztelen testem is, de szereti ha, ruhában vagyok részben szex közben. változó, hogy miben, pl szoknya és azt felhajtani talán a kedvence. egy ideig furcsálltam, hogy nem mindig vetkőztet le teljesen, sőt, talán rosszul is esett, de őszintén beszéltünk errős és így nem zavar a dolog.


most az, hogy mennyire természetellenes a ruhafétised, nem mindegy? :D szerintem abszolút elfogadható dolog, ennél sokkal durvább, kevésbé könnyen tolerálható fétisek vannak. csak a pároddal beszélj majd nyíltan erről, hogy érezze, nem a testével van gond, hogy az nem tetszik neked.

2019. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Titokzokni és futócipő van rajtunk sex közben. Lehet másnak fura, de mi imádjuk ezeket a ruhadarabokat, cipőket
2019. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hetero lány vagyok mégis jobban szeretek férfifazonú pólókat viselni, akár ingeket is, sokkal kényelmesebbek. Azért mert ilyen ruhákat hordok,attól még nem leszek meleg.

20/L

2019. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is erős ruhafétisem van. A meztelen test is felizgat, csak éppenséggel elég hamar megszokottá válik az inger (főleg vizuálisan), míg a ruhákat a végtelenségig lehet variálni. Ennek ellenére nem szeretek ruhában szexelni, mert imádom, amikor érintkeznek a meztelen bőrfelületeink.
2019. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha egy csinos lány vagy nő kényelmes ruhában van, pl. melegítőben. Izgató. 🙂


45F

2019. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem a puha,szöszös pulcsik ,sálak,kesztyűk,szőrme béléses kabát...ilyesmik tetszenek,mint öltözet.46F
2019. dec. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Imadom a terdzoknit airmaxben


57F

2020. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!